Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Két barátnőm...

Mit tegyek? Két barátnőm alaptalanul haragszik rám!

Figyelt kérdés
Háromból két barátnőm teljesen megutált.Az egyik mindig csak a hibát keresi bennem,a másik meg egy hülyeség miatt kiakadt,amit nem is én tettem.De nekem rajtuk kívül egy barátom sincs!Nem akarok egyedül lenni a suliban,se azokkal akiket nem szeretek!Már egy csomót sírtam miattuk,de őket ez nem is érdekli,folyton csak a hibát keresik bennem!Már ott tartok hogy egy barátot se akarok,mert csak fájdalmat okoznak!Legyek azzal a 2-3 emberrel az osztályból csak.. Rengetegszer bocsánatot kértem már úgy,hogy nem is én voltam a hibás!Kérlek szépen,segítek!!

2012. dec. 23. 22:21
 1/4 anonim válasza:

Ha így viselkednek veled valószínűleg sosem voltak igazi barátaid. Velem is megesett már ilyen. Én sem akartam elhinni, hogy azok az emberek akik mellett mindig ott voltam jóban-rosszban, így hátat fordítanak nekem.

Szerintem ne fordítsd oda az arcod másik oldalát is a pofonért..

Sajnos ilyenek az emberek manapság, az okoz nekik örömet ha bántanak, vagy ha van éppen kit utálni.

Kitartás !

2012. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen emberekhez nem éri meg ragaszkodni, mert szemmel láthatóan nagyon önző módon viselkednek. Engedd el őket. Ha ők más utat akarnak járni, akkor járd innentől kezdve te is a sajátodat. Én úgy vagyok vele, hogy ha csak ilyen képmutató, köpönyegforgató emberekkel van lehetőségem barátkozni, akkor inkább egyedül maradok.
2012. dec. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Ne sírj utánuk mert nem érdemlik meg.

valószínűleg csak kihasználtak téged ebből az a tanulság hogy ezekután válogasd mneg jobban hogy kikkel barátkozol.

ha barátkozni akarsz új emberekkel azt könnyen megteheted ha beiratkozol táncra vagy plussz fakultációra a suliban ahova mások is járnak vagy eljárni túrázni csoportokkal vagy éppen ami érdekel. a közös érdeklődési kör összehozza az embereket nagyon könnyen!

2012. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Hát,már túl léptem rajtuk,szerencsére a szünet megkönnyíti a dolgomat.Már egy ideje nem beszélünk,de valahogy nem is hiányolom őket.Azok nem barátok,akik így viselkednek a másikkal.
2012. dec. 27. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!