Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobbb baratnőmet megszivt...

A legjobbb baratnőmet megszivtattuk, hogy 1-est kapott, és most haragszik rám, mert otthon ezért megverték. Mivel tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ha felakasztod magad akkor az úgy pont jó lesz.
2011. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Az első válaszoló elmehet a p.csába! Pont ezért van olyan sok öngyilkosság manapság, az ilyen tapló barmoktól!!


A válaszra visszatérve, szerintem menjetek el hozzá, és kérjetek tőle bocsánatot, és mondjátok el a szüleinek, hogy "megszivattátok" (bár nem tudom, ezt pontosan hogy is érted (:).

2011. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
fhu de jó barátnő vagy :D
2011. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Elsősorban ez nem volt valami szép tőled, viszont 1esért verést kapni? Hány évesek vagytok? Amúgy mindenképpen próbáld meg kiengesztelni, beszélj vele, hogy csak vicceltetek (bár tényleg borzasztó tréfa volt), és beszélj a szüleivel is(ami eléggé kényelmetlen helyzet lesz). Mellesleg, ha tényleg a legjobb barátnőd, nem értem, miért kell ilyet csinálni vele...
2011. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmivel. Ha van egy kis esze nem fog veletek barátkozni többet.. ( én is ezt tenném, még talán be is vertem volna egyet, ha fiúk lennétek, mert ez tényleg nem a szivatás kategória, ez már g*ciség)
2011. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Először menj el a szüleihez. Nehéz lesz, de ha vissza akarod szerezni a barátnődet, meg kell tenned.

Ott a barátnőd előtt mondd el a szüleinek az igazságot.

Ha valóban megbántad, látni fogják, hogy nem hazudsz.

Hogy a barátnőd meg fog-e bocsátani, az csakis tőle függ.

Ha megbocsát, minden jóra fordul. Ha nem, akkor ez legyen egy lecke számodra, tudni kell, hogy a viccelődésben meddig lehet elmenni.


Addig nem fog neked megbocsátani, amíg a szülei előtt nem tisztázod.

2011. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!