Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti elitélitek azt aki öngyilko...

Ti elitélitek azt aki öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? ha nem miért nem? Akik öngyilkosok akarnak lenni miért? mi okuk lenne rá?

2012. dec. 24. 21:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Elvből nem ítélek el senkit. Én is akartam /akarok/ öngyilkos lenni... Aki öngyilkos akar lenni azt úgyse érdekli, hogy elítélik-e DE! miért ítélném el?! Van neki baja anélkül is. Az ok pedig egyszerű... az ÉLET!
2012. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
ő dolga... inkább legyen szimplán öngyilkos, minthogy előtte 20 kis iskolást leöljön
2012. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
miért ölne meg valaki azért másokat mert ö meg akar halni? miért okozna másnak fájdalmat? Nem értem....
2012. dec. 24. 22:00
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha nem öl meg másokat akkor is fájdalmat okoz másnak! Am nem az öngyilkosok ölik meg a 20 gyereket, hanem azok akik megölik a 20 gyereket lesznek öngyilkosok. Nem mindegy...
2012. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De milyen okokból lesznek öngyikosok? mindjatok példákat.
2012. dec. 24. 22:16
 6/26 anonim ***** válasza:
A kilátástalanság az életben. Ha rossz a meló, nincsenek barátok, család, vagy csak a kapcsolat rossz velük már be tudja annyira fordítani az embert, hogy elmegy a kedve az egésztől.
2012. dec. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Általában már teli van az a bizonyos pohár és utána már akár ok nélkül is. Nem igazán vannak konkrét okok. Talán ilyen ok lehet a halálközeli élmény, egy családtag vagy szeretett személy elvesztése. Vagy egy rosszabb nap a már amúgy is rossz életbe. A szavaknak óriási erejük van. Lehet,, hogy te csak leh*lyézed, de neki az volt az utolsó csepp. Mindig vigyázni kll, hogy mit és kinek mondunk!
2012. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
És hogy lehet annak segiteni hogy ne öljemeg magát?
2012. dec. 24. 22:52
 9/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (csak hogy tudjam, hogy fogalmazzak?!)
2012. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
16 vagyok (lány)
2012. dec. 24. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!