Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akar mostanában (szinte)...

Miért akar mostanában (szinte) mindenki öngyilkos lenni?

Figyelt kérdés

Mire lenne jó az?

Ez az oldal is tele van ilyen jellegű kérdésekkel, és napi szinten találkozok 2-3-mal, csak ezért kérdem (meg mert a híradóban is egyre több ilyen esetről lehet hallani).


2011. márc. 26. 15:07
 1/10 szamóca. ***** válasza:
78%

aki itt kérdez az nem akar öngyilkos lenni.

aki öngyilkos akar lenni, az öngyilkos lesz.

2011. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Mert hülyék.Antihedonisták.Ha kapnak 1 rossz hírt akkor már egyből ezzel jönnek "jajj nem tudok így tovább élni".Meg ha Ateisták lennének nem akarnának azok lenni.:D

Én is ateista vagyok.Az életemben sokszor volt az ,hogy nem úgy ment mint elterveztem.

-Nem vettek fel ahova szerettem volna.

-Szülök..

-Barátnő.

-Lábtörés

-Magamba csalódottság.

+ EGYÉB depressziós napok

Sorolhatnám...

Nem akartam soha öngyilkos lenni egyiknél sem ,pedig fájdalmas volt.

Az élet nagy ajándék és élvezni kell!Ezt nekik meg kell érteniük.


21/F

2011. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki öngyilkos akar lenni, az nem közli előre, hanem megteszi. Aki azt mondja h öngyilkos akar lenni, 99%-ban nem gondolja komolyan.
2011. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca. ***** válasza:
72%
hogy jön ide az ateizmus?:D
2011. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mentifantezsvér ***** válasza:
Azért mert az anyjuk nem nevelte meg őket arra hogy értékeljék azt ami van és ne az után siránkozzanak ami nem is lessz :D plusz én az öngyilkosokat gyávának tartom... megfutamodnak az élettől és egykét bukkanó után inkább feladják minthogy harcoljanak..-.-"
2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, hogy mikor beköszönt a jó idő akkor mindig megnő az öngyilkosok száma, mert több boldog ember van körülöttük.
2011. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
76%
szánalom hogy egyesek viccnek veszik az öngyilkosságot.. azért szoktak öngyilkosok lenni az emberek (rendszerint) , mert nem tudnak feldolgozni valamilyen rossz dolgot.. pl láttak egy hullát amitől sokkot kaptak.. vagy ha azt észleli hogy a körülötte lévő embereknek csak púp a hátán.. szerintem inkább segíteni kéne ezeknek az embereknek , minthogy kinevetni, kibeszélni őket : ) amúgy meg szerintem mindenkivel volt már olyan hogy rossz kedve volt és egy egyszerű beszélgetéstől máris jobban érzi magát. ezt érzik kb. ők is csak hosszútávon.. és vagy félnek segítséget kérni, vagy nem is tudnak senkitől.
2011. márc. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamóca. ***** válasza:
100%

az öngyilkosságot senki nem veszi viccnek.

azt már annál inkább mikor ide írogat a kis megkeseredett, hogy "hogyan legyek öngyilkos, ami nem fáj és nem gusztustalan?"

ezek azok a szerencsétlen balf*szok akik miatt a ténylege öngyilkosjelölt depressziósokat az emberek lenézik, kinevetik.

2011. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gege2012 válasza:
Szamóca pontosan! Én most tegyük fel ide irnák mindenki lenéz,hogy biztos nem teszem meg.És ha igen? Megmenthettél volna egy embert?
2013. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vad-Ász ***** válasza:
2013. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!