Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék népszerűbb?

Hogyan lehetnék népszerűbb?

Figyelt kérdés
Azt szeretném ha sokan kedvelnének,beszélgetnének velem.Facebookon is meg Twitteren is jó lenne ha ismernének.

2012. dec. 25. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Ne az interneten legyél népszerű.Akkor fognak veled sokan beszélgetni Twitteren meg Facebookon is,ha sok ismerős kedvel élőben,tehát élőben vagy népszerű ez a titka az egésznek.Ismerkedj,legyen minnél több haverod,barátod,mert a baráti körökből jönnek az új baráti kapcsolatok.Fiú vagy vagy lány és hány éves?
2012. dec. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok 14 éves.

Persze én is arra gondoltam hogy élőben hogyan lehetnék népszerűbb.:)

2012. dec. 26. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
egyél sok sajtot
2012. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a titka, hogy ne érdekeljen ki népszerű és ki nem. A népszerűség relatív, szóval van aki szerint xy népszerű, van, aki szerint nem. De xy csak akkor népszerű, ha valakik, a nem népszerűek népszerűnek tartják. Ez bonyolult. Szóval ne törekedj "felfele", hanem érezd jól magad, barátkozz és anélkül, hogy észrevennéd, népszerűvé válsz.:)
2012. dec. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze jöhet a tanács, hogy élőben legyél népszerű blabla, de azért a netes ismertség se rossz ;) És itt most nem arról beszélek, hogy tegyél ki egy félmeztelen képet, és két hét múlva legyen 811 ismerősöd facebookon... Én pár hónapja tumblrozok, semmi extrát nem csinálok, és van 51 követőm... szerintem kezdj ezzel, rengeteg jó képet, érdekes embereket lehet találni, és nagyon az angol sem kell. Én gyatra vagyok a nyelvekből, büszkén tumblrozok magyarul (lehet ez a titkom...? :D)

A facebook egy fos, ott a tényleges ismerőseiddel se lehet lassan normálisan beszélni, ha lenne időm jó erősen megritkítanám a 200 valahány ismerősömet, mert a fele se érdekel. Viszont vannak ott is hasznos dolgok, pl németországban tanuló barátnővel könnyebb így a kapcsolattartás, több csoportnak is tagja vagyok. Épp tegnapelőtt kezdtem el komolyabban twitterezni, úgy egy hónapja regisztráltam kíváncsiságból (a kedvenc színészem nagy és jó twitterező, még a sorozatába is beírták a karakteréhez, hogy twitterezik), nem írok ki hülyeségeket, már van egy követőm. Én a sorozat mániám miatt szintén sorozatos bloggereket és feliratkészítőket követek. nekem tetszik.

2012. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!