Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan acélozzam meg magam?...

Hogyan acélozzam meg magam? Hogy ne vegyem fel ha lelkileg bántanak, ha megaláznak.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, nem vagyok sem ronda, sem kövér, sem buta. Még csak nem is feltűnősködöm. Még is mindig bántanak. cinkelnek. Most is megismerkedtem egy sráccal itt, aki nagyon szimpi volt és még ő is úgy tűnt, hogy bír engem. Még is ő is, mint mindenki megbántott. Szerintem már az utolsó lökés volt, hogy egy idegen meg tudott bántani.

Valami jó tanács, hogy hogy tudok ridegebb lenni?


2012. dec. 25. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem öl meg az megerősít.Idővel te is erősebb leszel.Ez pont azaz időszak amikor a legérzékenyebb az ember.
2012. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

15/F ......ez jó ..... nekem van erre egy nagyon jó taktikám de azt nagyon nehéz leírnom ... :D..

Én mindenen nevetek ha megbántanak (kivéve ha a családomat mondják le meg ilyenek).

Furcsa ... például a multkor kérdezte valaki szivatásból hogy női a kabátod erre én: Rólad vettem a példát :D

Szóval a lényeg hogy mindenre vissza tudj szólni de mégse keveredj vitába -én mindig visszaszólok és utána ki is lépek a csevejből ---- de régen engem is nagyon sokat cikiztek mostmár szinte soha --- de ha mégis akkor nem veszem komolyan ----

Kivételt tesz a suli utolsó napja mikor elgyepáltam egy beképzelt arcot aki lemonta a családom meg mi ...

Szóval szólj vissza (lányokat nem vernek) , nevitázz hadd ott , s soha ne vedd komolyan .....

2012. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, főleg neked 15/f. :)

Felpontoztalak titeket.

2012. dec. 26. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem szard le őket ! soha nem értettem azokat az embereket akik attól lesznek "boldogok" hogyha másokat megbánthatnak , szerintem ez szánalmas ! Próbálj a fontosabb dolgokra odafigyelni ! barátok , család , tanulás és ha piszkálnak ne vedd magadra ! ha magadra veszed pont azt éred el amit akartak , szóval szerintem csak röghögj a képükbe ... és gondolkodj pozit<van , szeress élni !
2013. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!