Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha úgy érzem hogy...

Mit jelent ha úgy érzem hogy elvesztettem vmit? Hogy vmi hiányzik az életemből, de nem tudom mi? és ilyenkor szomorú vagyok, lelkileg összezuhanok

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem teljes az életed?

keress valami célt, vagy értelmet amiért nap mint nap felkelsz

2012. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van célom,van álmom,de mégis vmi hiányzik
2012. okt. 9. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
valaki azt mondta, minden ember lelke melyen ott van egy uresseg amit csakis Isten tolthet be, foleg ha megvan mindened es megis erzed valaminek a hianyat akkor lehet ez az, nem tudom mennyire vagy vallasos de megprobalhatnal Isten fele kozzeledni (egyebkent velem ez tortent :D)
2012. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy társ?
2012. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szín hiányzik...

az az enyémből is. talán beszínezhetnénk egymást :P:D

2012. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van kapcsolatom,bár eléggé felszínes kapcsolat,nem vagyok egy vallásos típus.Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 9. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

"Isten az, ami hiányzik" idézet Müller Pétertől.

Ha nem vagy egy vallásos típus, akkor próbáld ki, mi lenne, ha mégis az lennél. Mert ha nem változtatsz valamin, akkor mitől változna meg az az üresség vagy hiány?

2012. okt. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olvass...keress az életben....ismerkedj akár neked eddig idegen dolgokkal akár. Keresd azt a helyet mindig, ahol jól érzed magad.
2012. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!