Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha találnál egy...

Mit tennél ha találnál egy mobilt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 23:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
51%
leadnám a talált tárgyak osztályán
2009. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer találtam már mobilt, és felhívtam benne az anya jelölésű számot, hogy megtaláltam a gyereke telefonját. Mert ilyen becsületes gyerek vok.
2009. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnék a tárolt telefonkönyvéből egy olyan számot (anyuci, apuci, becézett név stb.) aki feltehetőleg tudja, kié a telefon.
2009. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
háát, én speciel megtartanám:D lehet lepontozni:D
2009. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már többet is találtam. egy kivételével mindet visszajuttattam a gazdájához.
2009. aug. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Felhivnàm valamelyik szàmot,ami benne talàlhato.

Elötte megnézegetném az sms-eket,képeket,kivàncsisàgbol:)

2009. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy felhívnám az egyik szülőt/testvért, hogy megvan a teló, vagy leadnám a rendőrségen. Ha az előbbi, akkor belenéznék, amíg meg nem érkeznek. :)

Egyedül csak pénzt tartanék meg, ha találnék. De azt persze nem találok.

2009. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is visszaadnám.

Nekem is rossz lenne, ha valaki emiatt nem tudna elérni, ha a távkapcsoalti szerelmemmel nem tudnék beszélni aznap este.


És várhantám mig neten megadja a számát, mikor lesz pénzem új telora.

2009. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

:) jól van, látom legtöbben visszaadnák.Ez megnyugtató :)

Csak azért kérdeztem, mert tegnap én is találtam egy telefont,harmadszorra,rögtön meg is néztem a telefonkönyvet és felhivtam az otthon-t és jött érte a gazdája. Azért a képekbe belekukkantottam :)

De kicsit gyötört a tudat, hogy tök régi mobilom van, Nokia 6070-es és hiába akarok újat nem vesznek nekem :(

és az a telefon jobb volt mint az enyém, és még sem éltem a lehetőséggel. Pedig lehet h jól jártam volna, odaadtam volna az öcsémnek, vagy eladtam volna.... mondjuk akkor meg a bűntudat gyötört volna....

Persze, akkor meg a tulaj járt volna rosszul, ami tudom milyen,egyszer én is elhagytam az enyémet, és visszakaptam...

Aki nem adott vissza egy telefont, az miért volt?

2009. aug. 25. 01:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Én 2-t találtam és nem adtam vissza. Azért nem mert nekem 2 telómat lopták el, és sose került meg.
2009. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!