Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha találnál egy...

Mit tennél ha találnál egy mobilt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 23:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha értékes, akkor szétszedném, eladnám az alkatrészeit. (maga a telefon részét nem, mert az alapján be lehet azonosítani, de a kijelzőt pl igen, az drága dolog)

Ha nem egy értékes telefon, akkor visszajuttatom az eredeti tulajdonosához valahogy.

2009. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
eladnám, mert kell a pénz a netszámlára
2009. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
felhívnám a telefonkönyvben anyut vagy aput:D
2009. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%
kár hogy itt a fele emberiség hazudozik... =S én abszolút megtartanám,nekem már lopták egy a mobilom... és azóta vagyok ennyire negatív-bunkó-stb:D
2009. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 mobilom tűnt el, elég jó minőségűek és baromira bosszant, hogy zsebre tették...hát lehetséges, hogy meginognék, ha egy jobb telefon kerülne az utamba és nem adnám vissza. Amúgy becsületes gyerek vagyok, úh valószínűbb, h kis gondolkozás után visszaadnám.
2009. aug. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi egyszer találtunk egy mobilt, de nem volt benne sim kártya. Megtartottuk
2010. okt. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!