Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legjobb módja az idegessé...

Mi a legjobb módja az idegesség levezetésének?

Figyelt kérdés

Lesz ma este egy break verseny, és ez már sajnos nem az első eset, annyira ideges leszek már reggel, hogy teljesen elrontok mindent..

Hogy tudnám ezt megszűntetni?


2012. dec. 29. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is stresszelek,csak én egészen más dolgok miatt.A válasz:fogalmam sincs,én mindig megpróbálom kiírni magamból.
2012. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér:egy kis Fengsui és csi-kung golyó.

Szerintem állj a tükör elé és mondogasd magadnak hogy hiszek benned,megtudod csinálni bla bla bla :)

2012. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Meg kell tanulnod relaxálni!

Mit gondolsz mért van a profi sportolóknak sportpszichológusa??? Különben becsavarodnának a sok idegességtől...

Számtalan technika létezik arra hogy az összes feszkót kiereszd, az első ami beugrik az un. _autogén tréning_,

ami egyfajta modern európai meditáció, és azon túl, hogy ha rendesen megtanulod nem leszel ideges verseny előtt, még rengeteg áldásos hatása van.

[link]

2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!