Besavanyodott vagyok?

Figyelt kérdés
Én nem szeretek bulizni. Mármint táncolni igen, de nehezen engedek fel, inni nem szeretek (apám alkoholista volt, nálam a pia nem "jó buli") zárkózott vagyok, barátaim nincsenek. Párom sem volt még pedig elmúltam 22 is, önbizalomhiányos vagyok, kisebb rendűnek érzem magam stb. Amúgy jókedvű szoktam lenni, értem a humort, én i szoktam, de nem vagyok túl társasági.
2012. dec. 30. 19:09
 1/5 anonim válasza:
Csaj vagy?
2012. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, besavanyodott vagy. "értem a humort, én i szoktam" : meg még fogalmazni sem tudsz.
2012. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te nem besavanyodott vagy, sokkal inkább a kisebbségi komplexusod az oka mindennek. Valahogy ezen kellene túl lépned. Besavanyodott akkor leszel, ha már nem érted a humort sem és nem tudsz nevetni.
2012. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem! <3
2012. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy még elkésve.

Én 21 évesen találtam meg a szerelmemet:)

Vele csókolóztam először.

Nekem sincsenek barátaim se, de nem is kellenek.

Ő elég nekem:)

21/F

2012. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!