Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Érdemes visszaszólni egy...

Érdemes visszaszólni egy besavanyodott, beszólogatós, keserű embernek?

Figyelt kérdés

Van egy lány a társaságunkba, végülis a barátja által került be, aki amúgy egy imádnivaló hapsi lenne, de a lány teljesen lekorlátozza, elveszi minden szabadságát... Nem mehet nélküle sehova, ő pedig ritkán szeret ide-oda elmenni, rendkívül féltékeny a semmire is. Rájöttem, hogy ez a lány nagyon frusztrált, valószínűleg egyáltalán nincs kibékülve önmagával. Megjegyezném halkan: nem egy szép lányról beszélünk, nincs benne külsőleg sem semmi nőiesség, amit a stílusával csak felerősít. Szóval, ha a társasággal elmegyünk valahova, és ők is jönnek, folyamatosan minősít minden lányt a közelünkbe, ami nagyon zavaró. Senkitől nem kap megerősítést, hogy "igen, tényleg, igazad van", de csak mondja, mondja és mondja. (Lófejű, dagadt disznó, lógó csöcsű, ribanc - így lazán mindenkire.) Észrevettük, ha valaki kiválik a társaságból (lány), őt is azonnal elmondja mindennek, vágja az idegesítő pofákat... Én tudom, hogy engem is leszól, de csak mosolygok rá, mert igazából sajnálom, hogy ilyen, amilyen... Mostanában viszont nagyon rászállt az egyik barátnőmre, akit szeretek. Elmondja mindennek, hogy micsoda egy ribanc, nem érti, miért vannak oda érte a pasik, mikor egy ilyen meg egy olyan rondaság (nem igaz, nagyon szép modellforma lányról beszélünk:))

Mostanában már ott tartok, hogy jól odamondok neki... de vajon érdemes? :S Vagy hogyan lehet az ilyen embereket kezelni?

21 éves lányról beszélünk.


2012. dec. 27. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem,úgy lehet az ilyeneket kezelni,hogy magasról teszel rájuk.Nem éri meg foglalkozni vele.
2012. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem vagy néz keresztül rajta,legyél vele közömbös, ha mond ilyeneket akkor ne figyeljetek oda,hanem kezdjetek el beszélgetni nélküle,ha meg kérdezi hogy mi a bajotok vele akkor mondd neki,hogy már unjátok a folyamatos sértegetéseket. de ha megmered mondani kerekperec,akkor simán oltsd le. de amúgy akkor mindenkit a hátamögött beszél ki? mert ha igen akkor amikor veletek van akkor mond el annak hogy mit mondott róla,hogy ő is hallja.
2013. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!