Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elrontottam mindent amit csak...

Elrontottam mindent amit csak lehet, mit tehetek?

Figyelt kérdés
tömören annyi hogy már több mint két hónapja minden este sírok, ès azthiszem mondtam valamint a szüleimnek is, ès elvittek kórházba de nem sokra emlékszem (...) úgy érzem mindenki utál ès utolsó sulis napon volt egy "kis beszélgetésem" a pszichológussal de én nem akarok menni hozzá.. ugyse tud segíteni.. ès úgy nézki bukok 3ból.. mit tegyek?!
2013. jan. 2. 22:09
 1/4 anonim válasza:
igen én is ugyanebben a helyzetben vagyok.. én meg úgy érzem magam mint ha nem lenének barátaim. és minen este bőgök sőt egy nap vagy 5x is.. már azon is gondolkoztam h öngyilkos leszek vagy valami... mert én már nem tudok mit kezdeni az életemmel.. de menj el pszichológushoz! ha nem is olyan sokat de azért egy kicsit segíteni fog!!!! és amit a bukást illeti elhiszem h nem nagyon tudsz tanulni.. nyugodj meg én se.. mindig kattog az agyam... én is bukok 2.ből és év végére ki kéne javítani legalább te is javítsd ki annyira h legalább görbüljön!!
2013. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ó, én már többször is próbáltam... aztán eszembe jut hogy mi lenne ha.. ès elmegy minden erőm.. pszichológusról meg csak annyi hogy.korábban voltam nála ès akkor még volt aki szeretett... de mivel belém beszélte hogy csak átbasz ès kihasznál, csak a rosszat vettem észre benne. ès igy elhagyott, amit teljesen megértek.. most meg kitudja mit fog bebeszélni nekem??
2013. jan. 2. 22:26
 3/4 tinialfa válasza:

A pszihológusnak vagy

1, igaza volt és hosszabb távon jól jársz vele

2, egy tirpák, és nem volt igaza


Hány éves vagy, és mi a gond, vagyis mi az ami nem hagy pl tanulni?

2013. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát persze, akit mindennél jobban szerettem elvesztettem ès már szóba sem áll velem. igen jól jártam asszem.


ami nem hagy tanulni? hát egyszerűen nem tudok koncentrálni.. olvasom olvasom de nem marad meg ès tojok az egészre :s

15 vagyok (igen tudom h "majd lesz másik" stb stb)

2013. jan. 2. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!