Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek most? Mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Mindent elrontottam.

Figyelt kérdés

Sokat emlegettem paromnak az eljegyzest, elmondtam neki,h 3 eve minden nap azt varom, mikor jon el a nagy pillanat. Zaklattam ezzel. Most rajottem, hogy nem ez szamit, hanem hogy egyutt vagyunk es szeretjuk egymast. Hogyan hozhatom helyre?

23N


2012. okt. 11. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki is és hagyd békén.
2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De szakítottatok emiatt? Vagy mi történt?
2012. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szakitottunk, de ot fusztralja a dolog, latom rajta.
2012. okt. 11. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű! Ne célozgass rá ne is említsd neki és akkor megoldódik!Ha nem erőlteted magától fog rákérdezni!:D
2012. okt. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén a témával. Mondd el, hogy sajnálod és többet ne beszélj róla! Most már tudja, amit tudnia kell, ennél többet kár szekálni.
2012. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg 3 év után simán elvehetne, neki kéne kellemetlen lenni a szitu!
2012. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, én is hasonló szituban voltam, bár én ilyen nyíltan nem adtam a tudtára; de az is épp elég volt.

Szerintem tudd le annyival, hogy elnézést kérsz érte és többet nem említed.

Nekem egy fájdalmas pofon kellett (átvitt értelemben!), hogy észhez térjek, ne várd meg te is!

2012. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom védeni a barátját,de lehet ő még nem áll készen!

Az én barátom is így van ezzel!Mi is beszélgettünk már erről és ő azt mondta,hogy csak velem tudja elképzelni,de még nem most,mert még korainak érzi!Amivel szerintem nincs semmi gond,mert házasságot kötni nem csak huszonévesen lehet!:)

2012. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rontottad el a dolgokat,viszont hibáztál,ez tény.Sajnos nem vetted észre,hogy a másik félnek nem ugyanazok az elképzelései,így elbeszéltetek egymás mellett.Tehát a párod egyelőre nem gondolkodik ugyanúgy a kapcsolatotokról,mint Te.Ha ennek ellenére úgy érzed,a kölcsönös szerelem és tisztelet továbbra is megvan,folytathatjátok,de úgy,hogy ne erőltesd rá Te értékrendedet,kicsit próbálj az Ő fejével gondolkodni!No meg persze Neki is engednie kell,kicsit kedvezni Neked,éreztetnie,hogy tényleg számítasz Neki.Ezt azért a tudtára adhatod,hogy tisztában legyen vele,vágysz erre.
2012. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Dehogy rontottál el mindent.

ÜLJ LE VELE ÉS BESZÉLJ NEKI ERRŐL!


Mondd el neki hogy ne haragudjon hogy ezzel zaklattad,és nem számít neked ez az egész,csak hogy vele legyél mert nagyon szereted,és valószínűleg azért gondolkodtál ezen mert komolyan gondoltad ezt az egészet,szóval ez is azt bizonyítja hogy nagyon szereted és szeretnéd ha a kapcsolatotok komolyabbra forduljon.

Sok sikert

Ne aggódj,nem lesz semmi baj


16/L

2012. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!