Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova tudnám eldugni a naplóm?

Hova tudnám eldugni a naplóm?

Figyelt kérdés
Anyát folyton rajta kapom,hogy olvass a naplóm...Már nem egyszer!Már dugtam minden hova,de mindig megtalálja...Sztem még direkt keresi is..:/ És hogyan mernék bele mindent leírni ha folyton elolvassa? Dugihelyet már nem tudok többet találni és titkos írással se szeretném írni mert az nagyon sokáig tartana...Már laktatos naplót se tudok venni mert nem rég vettem 1500 Ft egy másikat...A gépen nem akarom írni...Én 50 évesen is szeretném olvasgatni...Ötletek,hogy mit csináljak? Már beszéltem vele erről de hiába...:(
2013. jan. 3. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van egy hely ahol eltudod dugni a naplód. Ha, nem, akkor jön az én megoldásom. Tudod, vannak az ilyen vámpírnaplók könyvek. Annak leveszem a borítóját, beleteszem a naplóm, és visszateszem a könyveim közé. :) Ha ott is megtalálja, akkor... komolyan beszélned kell vele!
2013. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a párnám huzatába szoktam
2013. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ohh,ez nagyon jó ötlet! :D Köszi! Vannak is ilyen leszedhető bórítos könyveim! :D
2013. jan. 3. 18:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszii! :D
2013. jan. 3. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

- Vegyél le a polcról egy vastag és nagy könyvet, amit tutira a büdös életbe nem fog megnézni.

Ragaszd össze a lapjait

Vágd ki a közpét, hogy beleférjen a naplód.

És ebbe tedd bele, majd vissza a polcra, mint a krimikben.


- A szekrény legalsó fiókja alatt, lehet, hogy van dugihelyed, oda is beteheted.

2013. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Most már biztonságba van! :) :D
2013. jan. 3. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még nincs.

A tökéletes álcázás érdekében félre is kell vezetni az ellenséget. Tegyél ki valahova, természetesen "eldugva" egy kamu naplót, amire azt hiheti, hogy megtalálta... Sajnos ezt is kell néhanapján írogatni, de ez a későbbiekben még jól jöhet.

2013. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
oh,Oké majd csinálok csapdát! :D
2013. jan. 3. 19:00
 9/12 anonim ***** válasza:
De kemény beírások legyenek benne! Színezd mindenféle újságkivágással, kibontott óvszer csomagolásával, fotóshoppolt képekkel, szextörténetekkel, stb.
2013. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ha meglátná hogy a 13 éves lánya ilyeneket ír!:'D Látom magam előtt a fejét! X"D
2013. jan. 3. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!