Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élvezik az emberek...

Miért élvezik az emberek összetörni a másik álmait? (lennt több)

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdésnél, ha valaki olyat ír, hogy pl.: Amerikában képzeli el a jövőjét, férjjel (kevesebb esetben láttam, hogy feleséggel), gyerekekkel, jó munkával stb.. És erre odaírja a válaszoló, hogy naiv vagy, meg Maerikkában nagyon nehéz letelepedni, meg jobb, ha ott nem ismerkedsz, meg ilyenek. És nekem is volt már hasonló kérdésem, és arra is negatív kommentek jöttek. Nem hogy bátorítanák az embert, meg ezaz, hajrá, biztos jó lesz, hanem úgy kezelnek, mint ha álomvilágban élnének . Elegemm van belőle. Miért ne álmodjon az ember? Látod, tegyük fel Oláh Gergő, Radics Gigi, vagy több átlag/szegény -abb/ebb sorú ember is meg tudta valósítani az álmait. Akkor miért Mi ne tudnánk? Miért kell összetörni az ember álmait? Vagy belepocskondírozni? Majd biztos lesz, aki odaírja, hogy "Jobb így, később nem fog csalódni".

2013. jan. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem is esett hasonló eset, és arra a következtetésre jutottam, hogy ezek megkeseredett, önsajnáló emberek, akik a kudarcaikat másokra ajarják kivetíteni .
2013. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

félnek hogy mások elérhetik azt amit ők nem akarnak

én a vonzástörvénye/agykontrollos válaszolókat nem értem,ha az ember ilyen módon is megpróbál tenni a jövőjéért és elhiszi hogy ő irányítja az életét és el is éri a céljait rögtön leszólják hogy nincs ilyen,csak mert ők nem képesek hinni hogy az emberek akár boldogan is élhetnek és nem kell küszködniük,nem kell a csodára várniuk hogy megvalósuljanak az álmaik

2013. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ, meg amúgy bocs, azt akartam írni, a Maerikkában helyett, hogy Amerikában :)


A legjobban meg azt utálom, hogy az osztály egy úgymond "Geek"-je vagyok. Én nem nyalizással szedem a jó jegyeket, de mégis azt mondják, hogy stréber. Az a stréber, aki nyalizik. Hát én meg pont nem az a fajta vagyok, aki ne becsületesen szerezné meg a jegyét, szóval nem értem. (Meg van egy két jobb tanuló is) csak gondolom engem fogtak ki, mert látják, hogy érzékenyebb vagyok, és könnyen el lehet szomorítani. Mert én is hülye vagyok, mert ha azt írják a kommentekbe, hogy jaj, álmodozzál, ez egy magyarnak soha nem fog sikerülni, az a baj, hogy elhiszem. Tudtok ellenszert, hogy ne tántorítsanak el a vágyaimtól? Köszönöm. (nagyon hosszú az életvonalam, szóval jó lenne, ha meg tudnám valósítani :D)

2013. jan. 3. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:

erre van az agykontroll és a vonzástörvényexDDDD

ha nem bonyolítjuk túl a dolgokat mindkettőnek az a lényege hogy ha nagyon szeretnél valamit,elhiszed és beleéled magadat abba hogy megtörténik akkor valóra is válik,minél jobban hiszel benne annál hamarabb

engem is gyakran eltántorítanak de ha erre gondolok tudom hogy megéri küzdeni mert bármit elérhetek amit csak szeretnék:)

2013. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy naiv vagy mert tényleg az vagy. Amit írtak az igaz, tényleg nehéz letelepedni meg hasonlók. Oláh Gergő és Radics Gigi nem átlagosak, ezért is nyerték meg a tehetségkutatókat és sokat tettek érte. Ha valamit el akarsz érni azért tenni is kell és figyelembe kell venni, hogy milyen problémák jelentkezhetnek és ha úgy érzed így is menne akkor sok sikert.

Amúgy stréber egy német szó ami törtetőt jelent és mivel gondolom sokat tanulsz ezért igaz rád.

2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt a Gyk-n a sok unatkozó, megkeseredett embertől ne várj bíztatást. A többség nem segít senkinek, mert ugye "dögöljön meg a szomszéd tehene is..." :/
2013. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát.... Nem szoktam tanulni. Ezert is nem ertem miert mondjak. Oran megjegyzem, es nem kell tanulni, és ezt nem bekepzeltsegbol mondom;)
2013. jan. 4. 13:43
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor meg azért mondják mert irigyek rád,elégé idegesítő ha valakinek egy csomót kéne tanulnia a jó jegyhez más meg simán megszerzixD
2013. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kárörvendés, szomszéd tehene.

mondjuk nekem ezek a megasztárosok semmit se mondanak, szóval az én kis világomban ők is senkik.

2013. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!