Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én egy 13 éves lány vagyok és...

én egy 13 éves lány vagyok és nagyon egyedül érzem magam a suliban. Ha pl. párt kell választani akkor álltalában nekem nem jut senki. Menjek el egy másik suliba vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha elakarsz menni, akkor menj, de bántanak is? vannak barátaid? :)
2012. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hol laksz?
2012. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Válasz hamarabb mint a többi. Keres egy rendes fiút, akiről tudod, hogy nem szeret veszekedni.

Mikor mondja a tanár, hogy mindenki válaszon párt, te mond azt, hogy őt választod.

2012. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem bántanak meg piszkálnak csak egyedül érzem magam. barátaim nincsenek nagyon. a 12.kerületben lakom
2012. szept. 7. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:
és akkor miért nem barátkozol?
2012. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem, csak engem rendszeresen piszkáltak is, veszekedtem és verekedtem is velük. A te helyzeted messze jobb, mint az enyém. Ha nem tahók, akkor kezdj el barátkozni velük! Nem kell mindenkivel azonnal életre szóló barátságot kötni, de legyen 2-3 ember, akikkel jól elvagy, ők majd szívesen lesznek a párod is sorbanállásnál.
2012. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

velem is ez van de nekem nagyon jó tanácsokat adtak

először derítsd ki, hogy ki miatt van mert az nem valószínű, hogy az összes lány utál általában ilyenkor van valaki akit "követnek" ha nem is úgy, hogy ha ő azt mondja pl. hogy vki milyen jófej és vele kell barátkozni akkor mindenki vele kezd el barátkozni, hanem egyszerűen kialakul, és hogyha ez(ek) az ember(ek) nem bír(nak) akkor mindenki ellened van.Mert az emberek befolyásolhatóak de ha te megmutatod nekik, hogy te milyen kedves vagy menő, jófej akkor már téged fognak bírni.Persze ezt nem 1 nap alatt hanem folyamatosan vagy nem feltűnően vagy pedig nagyon feltűnően amikor egyik napról a másikra tök más leszel, más ruhákat hordasz stb (ezt nem ajánlom).Legyen önbizalmad,(pl. gondold végig a jó tulajdonságaid amit még fel is használhatsz), ha cikiznek csinálj belőle viccet KOMOLYAN ez nekem bevált, pl. engem azzal szoktak, hogyha modjuk 1 napig nem vagyok, másnap elkezdik kitalálni hol voltam (persze nem kedves dolgokat mondanak)én pedig arra amit ők mondtak komolyan válaszoltam mintha komolyan ott lettem volna (persze mindenki tudta h nem) ez beválik ja és facebook csetelj velük sokat építsd kia kapcsolatot

bocs a hosszú válaszért remélem érthetően írtam :)

2012. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem felesleges másik suliba menned.Az osztálytársaiddal kiépítheted úgy a kapcsolatod,hogy nem nyomulsz,csak néha mész oda beszélgetni.Lehet,hogy a viselkedéseddel van a baj,de minnél jobban ismerkedsz,annál jobban felismered a saját hibáid.hidd el,ez nem örökös állapot,legyél bátor,menj oda beszélgetni.Én velem volt ilyen nagyon régen és mindig azt hittem,hogyha oda megyek valakihez,az legszívesebben elküldene,szóval teher vagyok.Azóta,akikhez oda mentem,a legjobb barátaim nagyon régóta és kiderült,hogy örültek hogy velem beszélgettek:) Remélem hasznos volt és adsz zöldet:)))
2013. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!