Írsz naplót? - lent

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni naplót írni - ismét. Már legalább százszor hozzáfogtam, de maximum egy hét után valahogy nem volt kedvem hozzá, meg a kezem is nagyon hamar elfárad, és olyankor nincs kedvem. De most megint rávettem magam, kíváncsi lennék, ti hogyan írjátok. :)

Mibe (vagy hová) írjátok? Miket írtok bele? Minden nap írtok bele? Feldobjátok valamivel?

Ötleteket is írhattok akár.


2013. jan. 4. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hy!

Én nem írok,de ha belekezdenék az jó hosszú lenne és lennének benne időközönként nagyobb kihagyások.

Általában mindenki kötött naplóba szokott írni,mert végülis az hogy nézne ki ha a matekfüzet hátuljáról indítanád el a dolgot? :)

Vannak még emberek akik napló helyett inkább blogolnak.

Szerintem ha naplót akarsz írni akkor tedd az ágyadhoz közel mert végülis minden nap vége az ágyban kezdődik el és akkor kényelmesen írogathatod is.Javaslom hogy legyen az éjeliszekrényen eldugva ha van olyan.Dátumokat írj szerintem :)És ha felakarod dobni valamivel az lehet akár egykettő fénylép is amit aznap csináltál és nyomattál ki.Mármint egy fényképes napló is mekkora volna.

Sok sikert hozzá!

2013. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kameko-san ***** válasza:

Hello!

Én tegnap előtt kezdtem el újra naplót írni. Egy vonalas spirálfüzetbe írom. Minden nap este szoktam bele írni. Először a napom fontosabb eseményeit írom bele. Utána az érzéseimet, gondolataimat. A legelejét pár felirattal (kedvenc bandám neve, kedvenc sorozat neve, stb.) és minimális rajzzal dobtam fel. Talán később néha rakok bele kisebb képeket, vagy rajzolok bele. Lényegében ennyi a naplóm, de nekem ez tökéletesen megfelel, mert a feledékenységem miatt írom. (Beleolvastam az 5.-es naplómba, és a fele nekem új volt :D)

2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!