Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írsz naplót? Ha igen milyen...

Írsz naplót? Ha igen milyen célból? Segített valamiben a naplóírás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én néha-néha beleírogatok, és nekem csak annyit mutat, milyen voltam "régen"....Na meg persze jókat tudok rajta nevetni :-)
2011. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17 éves korom körül írogattam, de anyám beleolvasott(pedig lakattal volt lezárva...mindegy). Most Livejournalom van, ott inkább az érzelmeimet írom le, meg, h kiről mit gondolok, ilyenek. Segít, mert vannak gondjaim és jó, h legalább ott őszintén "elmondhatom" őket.
2011. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én is írtam/írok naplót.de nem napi rendszerességgel.csak azért mert leírom az érzéseim,hogy ne más embereket traktáljak vele.úgysem érdekelne senkit.de ahogy leírtam,máris jobban érzem magam mert legalább kiadtam magamból.egyébként általában később csak nevetek rajta h miken aggódtam.:)és önértékelésnek is jó hogy láthasd magad kívülállóként milyen vagy.így könnyebb a hibákat is felfedezni.:)
2011. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is írok, de senki nem olvashatja el, mert saját tikosírásommal írom:D Több eszem van annál, hogy a legtitkosabb gondolataimat bárki számára közérthetően írjam le. Amúgy nem tudom, hogy segít-e, szerintem inkább hosszútávon fog ez kiderülni.
2011. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Leírnád, hogy miféle titkosírásra gondolsz, kérlek?
2011. jún. 14. 22:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Én régen sokszor írtam,azért mert más embereknek nem akartam elmondani a problémáimat.Most már nem írok,de erősen gondolkodok rajta,hogy talán most is kéne.De ha a rossz dolgokat leírod,azzal nem negatív gondolatokat ébresztessz a fejedben és nem leszel rosszkedvű?Vagy épp ellenkezőleg,könnyebb lesz tőle?
2011. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ÖÖ hát én hogyha leírom a dolgokat, gondolataimat, akkor az nekem segít, mert tisztábban tudok gondolkodni. Ezt jól leírtam, de remélem érted.
2011. jún. 15. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem annyi mindenben segít a kis naplócskám!:) Mert semmit sem szabad elfolytani magunkba, mert az árt a lelki egészségnek. Ki káromkodhatom, kimagyarázhatom magam a dolgokból,és olyan érzés mintha már nem terhelnének a titkaim!:)
2011. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Leírnád, hogy miféle titkosírásra gondolsz, kérlek?"


Hát... hogy írjam le? Még ha akarnám, se tudnám begépelni... kis jelecskéket alkotok, van hozzá egy primitív pontozási szabályom is. Elég egyszerű, ha valaki nekifeküdne, biztos megfejtené egy-két nap alatt, ezért erősen gondolkodom egy jobb létrehozásán, vagy esetleg idegen nyelven való íráson (azt is titkosírással). Mindenesetre ha valaki találomra megtalálja, nem bírja egyből elolvasni, ami nekem épp elég. Ráadásul jól el is rejtem.

2011. jún. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak mert a titkosírás jó ötlet.. Csak én nem tudok úgy írni.
2011. jún. 15. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!