Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, hogy az utcán...

Úgy érzem, hogy az utcán mindenki rajtam nevet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Falun lakom. Ott mindenki ismer mindenkit, nem vagyok zavarban, ha az utcán kell sétálnom. DE mostanában hetente megyek majd a városba, egyedül, és úgy érzem, mintha mindenki rajtam nevetne az utcán, mintha mindenki engem bámulna, kibeszélne, mikor tudom, hogy ezek az emberek nem ismernek, de ha valaki rám néz az utcán, megáll bennem az ütő. Főleg ha tőlem idősebb tinédzsereket pillantok meg, akik egymás közt nevetgélnek, és én elmegyek mellettük....

Annyira rossz....rettegek, hogy tényleg rajtam röhögnek-e.

De nem tudom magam meggyőzni...

Anyum próbál "vigasztalni", hogy ezek az emberek tényleg nem rólam beszélnek....de mikor visszatérek...midnen újra a régi.


12/L


2013. jan. 4. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

ilyen idős koromban engem is zavart,én is egy falun lakom,nem veled van a baj,csak tudod hogy ott milyenek az emberek,mindig röhögnek valamin,ha ez vigasztal akkor nem rólad beszélnek,sokkal inkább a szomszédon röhögnek,vagy azt beszélik meg hogy ki milyen szemét,mire költi a pénzét,ki-kivel házasodik

lehet hogy ez érdekesnek fog tűnni,de egy idő után már akarni fogod hogy rólad beszéljenek,lehet hogy nehéz elhinni de amikor megunnod hogy nem képesek magukkal foglalkozni és mennyire nincs életük örülni fogsz hogy kitűnsz közülük:)

2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez szerintem sajnos önbizalom hiány.
2013. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Csak....olyanok mint az árnyékok...és főleg tinikkel szemben menve...lehajtom a fejem, és a földet bámulva megyek, amíg el nem mennek, de aztán megint egy csapat, és megint, akik lökdösődnek (egyszer kilöktek AZ ÚTRA....félelmetes), nevetnek, bagóznak....ijesztő és ellenszenves...lehet, hogy majd kinövök belőle...de akkor is rettegek....mód kéne, próbáltam magamnak elmagyarázni, h senki sem rólam beszél, de ez elfelejtődik, amint a városban sétálok.

2013. jan. 4. 22:06
 4/8 A kérdező kommentje:
2.: És az önbizalmat hogy növeljem?
2013. jan. 4. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
az 1-es vagyok,ha akarod tudok átküldeni videó linkeket,nekem ezek segítettek,jó volt hogy azt halottam hogy nem kell átlagosnak lenni vagy megfelelni,és bármit elérhetek
2013. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha segítettek, megköszönném! :)

De most már csak holnap nézem meg, mert álmos vagyok :)

2013. jan. 4. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt érzem, és én is tőlem idősebb tiniknél. Megyek az utcán, és jön vele szembe 2 kány, akik röhögnek. Pontosan azt érzem, amit te, hogy rajtam.

14/l

2013. jan. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És .... olyan mintha összecsuklana az ember a "súly alatt". És mi segíthet?
2013. jan. 5. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!