Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, heti 4-5-ször capoeira aerobicozom, nagyon sokat tanulok. (Mindig jó tanuló voltam.)

Még nem volt barátom és egyelőre nem is tervezem, hogy lesz, ugyanis én komolyan veszem ezt, meg most amúgy is a tanulásra koncentrálok.

Nem járok bulizni, Szilveszterkor is barátnőmnél voltam.

Pozitívan állok a dolgokhoz, elhiszem, hogy elérhetem, amit szeretnék és mindent megteszek érte. :)



2013. jan. 5. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
annyit hogy öntudatos vagy és eléred amit akarsz
2013. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy remélhetőleg semmi nem fog kizökkenteni ebből:)!

Csak így tovább!

2013. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ! :)
2013. jan. 5. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szurkolni tudok az ilyen lányoknak, mint Te. ^^
2013. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jan. 5. 23:58
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

biztos lepontoznak, de én nem támogatom ezt.

karrierista, akinek talán sosem lesz normális társasági élete.


nyilván saját jellemedhez kell mérni, azt tedd, ami jól esik, de ha nem szerzel gyakorlatot a társasági dolgokban, akkor könnyen felkophat az állad, mikor 2 diplomával 0 baráttal ott fogsz egyedül állni a munkanélkülin (főleg ebben az országban ahol már csak protekcióval lehet lassan munkát találni.


nem azt mondom hogy bulizz, drogozz meg pasizz, csak hogy ne zárkózz be.

a sport meg a tanulás jó, csak ha sikeres akarsz lenni az életben, az emberekre is fordítanod kell időt.

2013. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van.

Az, hogy nem járok bulizni nem azt jelenti, hogy nincsenek barátaim. Vannak, bár nem sok.

Köszi a választ, hasznos volt. :)

2013. jan. 10. 15:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
15:48-as... Gratulálok, igazi magyar mentalitás... Szerintem eleve nem bezárkózás az, ha valaki szilveszterkor a barátnőjénél van, és barátai is vannak. Inkább kevés barát, de azok tényleg legyenek igaziak... Azzal meg eleve semmi baj nincs, hogy 15 évesen ambíciói vannak, és nem csak a pasizáson jár az esze, életcél nélkül tengődve valami füstös, ócska buliban a sok tucat ember között... Te leányzó, meg ne változz, így vagy tökéletes!
2013. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszönöm szépen. :)

Nem mondott azért nagyon rossz dolgot. Azóta jobban nyitok az emberek felé, ismerkedem stb. Persze megnézem az embert, naivak mégse legyünk.:)

2013. jan. 21. 17:34
 10/11 A kérdező kommentje:

Nincs tündérmese... nincs tökéletes ember sem. Legalább is én nem vagyok az.

Nagyon sokat változtam azt hiszem. Rengeteg hibát követtem el azóta, mióta kiírtam ezt a kérdést. Volt egy egy hónapig tartó kapcsolatom, ami nem tett boldoggá, ezután olyan srácoknak engedtem meg dolgokat, akiket alig ismertem. Nyáron buliztam, ilyenkor alkoholt is fogyasztottam.

Mikor nyitottabb lettem, átestem a ló túloldalára! Mindent és mindenkit akartam. És meg is szereztem, ha egy srácról volt szó.

Egyszer majdnem lefeküdtem egy fiúval részegen, de (hála Istennek, és komolyan Neki köszönhetem) nem történt meg. Tehát igen, még szűz vagyok és úgy tervezem ez így is marad, míg szerelmes nem leszek.

Kevesebb, mint egy év alatt rájöttem rengeteg dologra.

1. Nem próbálok tökéletes lenni, mert ez olyan cél, ami megvalósíthatatlan és csak boldogtalanná tesz.

2. Megkaphatom a testi élvezeteket, de ezek elmúlnak és ugyancsak nem tesznek boldoggá.

3. Többet ér, ha valaki a hibáimmal együtt szeret, mintha mindenki azért szeret, aminek láttatom magam.

Azt el kell mondanom, hogy miközben hibák sorát vétettem el, ugyanolyan erővel dolgoztam. Egész nyáron képzéseken vettem részt, önkéntes táborban voltam, (ahol idén szervező leszek), és önkénteskedtem egész augusztusban.

Csak le kellett ezt ide írnom, mert őrültként ragaszkodom az igazsághoz és ez a "gyónás" talán hasznos is lehet valaki számára. (Miért?

Lehetséges!) És egyébként is könnyebb olyanoknak névtelenül mesélni magamról, akiket én sem ismerek.:)

Aki elolvasta, annak köszönöm, és ne vess rám követ kérlek! Legyen szép napod!:)

2014. jan. 4. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!