Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 13 eves lany vagyok, marciusba...

13 eves lany vagyok, marciusba toltom be a 14-t. Nemetorszagban elek fel eve, szenvedek! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Regebben irtam ide sok kerdest,de akkor azt tanacsoltak hogy illeszkedjek be,stb.Megtettem minden tolem telhetot..baratkoztam,elfoglaltam magam programokkal,tanultam,tudok nemetul,de egyszeruen nekem itt nem megy..Hianyoznak a barataim,elszakitottak mindentol!

Hazamehettem teli szunetben,csodalatos volt az a 2 het,de visszajottem,es ugyan ugy vegig kinlodom a napokat.Folyamatosan sirok,szeenvedek.Haza szeretnek menni apukamhoz,de anyukam nem enged,mert a jovom,a lehetoseg itt van.


2013. jan. 5. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A barátaid, ismerősök hiányoznak vagy a légkör?
2013. jan. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden..ahol felnottem,a csaladom,a baratok.
2013. jan. 5. 21:39
 3/12 anonim válasza:
96%
Én is voltam ilyen helyzetben, szóval együtt tudok érezni veled. Azt ajánlom, hogy beszélgess el komolyan anyukáddal, és apukáddal. Mond el, hogy te nem érzed így jól magad, és így nagyon ott nem is lehet jövőd. Ebben az esetben szerintem csak ez segíthet. Remélem sikerül elérned valamit. Sok szerencsét! :)
2013. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp apukáddal beszélj akkor, hogy ő intézkedjen az elhelyezés megváltoztatása tárgyában.

A bíróság figyelembe fogja venni, hogy mit akarsz.

2013. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetbe igaz mi Magyarországon belül maradtunk de mégis 250 km-re voltam a szülőhelyemtől meg a barátaimtól. Én nekem is szenvedés volt a nagyvárosban, mert én falun nevelkedtem ott voltak barátaim városba a panelba más volt, utáltam ott élni, a nyüzsgés a zajok zavartak, az emberek is máshogy viselkedtek, egyszerűen utáltam én is a nagy változást. Persze nem lett jobb, így felnőtt fejjel már elköltöztem egy kisebb városba, odamentem dolgozni és ott találtam szert újabb barátokra, persze most hogy van lehetőségem hazajárok a faluba a régi barátaimhoz akikkel így az internet világába újra felvettem velük a kapcsolatot kb 6 éve és azóta jó minden.

Sajnos ezen nem tudsz változtatni mert még nem te döntesz a sorsodon hogy hol élj meg minden.

Én is csak azt tudom mondani hogy beszélgess a szüleiddel erről hogy neked ez így nem jó, biztos hogy okkal mentetek ki oda, jobb élet, jobb munka, több lehetőség, de ha a szülő normális és az a célja hogy a legjobbat tegye a gyerekének akkor biztos hogy úgy fognak majd dönteni hogy akkor na vissza a régi fészekbe. Beszélgetéssel talán megtudod oldani ezt máshogy sajnos nem :S

2013. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én egy 14 éves lány vagyok. Együtt tudok érezni veled :// 6-os voltam amikor a szüleim elváltak Pécsen laktunk hát én 12 éves koromig...úgy döntöttem, hogy anyuval maradok, mint hogy apuval, azért anyával még is más, mint egy apával...de anyu megismerkedett egy vele egykoru pasival és összejöttek, okés ezt el is fogadtam...igen ám, de az a pasi lent az Alföldön lakik Orosházán, és ő itt örökölt egy házat és ezért ide kellett költöznünk...ott kellett hagynom a családot, azza a nagyszülőket a leges legjobb barátokat Pécst...a jó vizet a jó levegőt stb...a 7. osztályt Orosházán folytattam...egy bunkó alföld parasztok, elég nehezen illeszkedtem be egy elkényesztetett libának tartottak persze szereztem barátnőket, de hát Pécsen népszerű voltam és hát tényleg hiányoltam mindenkit és nagyon rossz volt :// most itt vagyok 8. osztályos depressziós lettem és éjszakánként bepisilok, mert nem tudom megemészteni, hogy idejöttünk most tovább tanulás előtt állok és foggalmam sincs mit tegyek..menjek vissza Pécsre, vagy maradjak itt? apának már van egy babája is azaz lett egy kishugim is...nem akarom zavarni a nőjét meg a gyerekét.....együttérzek veled nagyon is ://
2013. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nálam is ez volt, csak annyi különbséggel, h mi -én és anyám- a szomszéd utcába költöztünk... 5 hónapig bírtam, aztán visszaköltöztem apához, és most minden happy :) várd meg a 14-et mert utánna már magad dönthetsz h melyik szülőnél akarsz lenni... DE nekem mióta eljöttem anyámtól nagyon rossz a viszonyom vele!! 5percet nem tudok vele egyedül eltölteni és ő se velem:/ erre majd vigyázz!!
2013. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Melyik vàrosban élsz ?
2013. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szüleid elváltak?
2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, 14 éves korodtól Te döntöd el, kivel laksz, és ha Anyukád nagyon ragaszkodik Németországhoz, kint maradhat dolgozni a "lehetőség" oltárán.
2013. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!