Baj, ha lusta vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon lusta vagyok, a napjaim semmittevéssel telnek el. Akkor érzem jól magam,ha semmit se kell csinálnom. Ez gond? Hogyan változtassak?
2013. jan. 6. 20:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Igen az.

Dolgozol vagy iskolába jársz?

Ezek mellet is kellene csinálni pár dolgot, akár segíteni otthon vagy elmenni bulizni....

2013. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem látom értelmét olyan semmilyen vagyok.. Semminek se látom az érelmét..Van ebből kiút?
2013. jan. 6. 20:07
 3/12 anonim válasza:
100%

Van.

Barátaid vannak?

2013. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen szerencsére nagy erőfeszítések árán szereztem magamnak párat egyébként 17 éves vagyok,szóval még iskolás. Mit lehetne tenni?
2013. jan. 6. 20:13
 5/12 anonim válasza:

Elmenni velük szórakozni, és a legfontosabb az akarat.

Egy idő után szar lesz, amikor majd mehetsz dolgozni és kelhetsz hajnalban vagy jobb esetben 6-kor, hogy 8-ra beérj. Aktivizálni kell magad, sportolni és egészségesebb étrendet enni.

2013. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
baj
2013. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szíveseb szórakoznék,de nincs pénzem..Nyáron majd szeretnék melót de addig ki kell húzni valahogy
2013. jan. 6. 20:19
 8/12 anonim válasza:

De attól nem kell lustának lenni.

El lehet menni sétálni vagy ha van barátnőd, akkor vele több közös programot szervezni.

Ha nincs, akkor meg van az ok, hogy miért ne legyél lusta. Lehet menni keresni egy csajt :)

2013. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként, van barátom neki köszönhetem ,hogy vannak barátaim nagyon sokat segített nekem. Teljesen életképtelen vagyok. És hogyan kezdjek neki ennek az egésznek? Pl. vezessek napirendet? Vagy mi?
2013. jan. 6. 20:27
 10/12 anonim válasza:

Lány létedre ilyen kérdés fel sem merülhetne!!!

Én fiú vagyok és mindig elfoglalom magam.

A szüleidnek nem kell segíteni? (felmosni, porszívózni, stb?) Néha jól esne nekik.

Akkor továbbra is azt mondom, hogy csináljatok a barátoddal több programot.

Keress elfoglaltságot, hobbit, menj a barátaiddal ide-oda. Én már kinőttem, de a húgom (egy idős veled) folyton talál magának programot.

Nekem pont nincs barátnőm, de ha lenne, akkor igaz, hogy ágyban, de nem lustálkodva töltenénk a napot :D

Egy időben folyton hívtak a barátaim ide-oda, de nem volt kedvem menni. Eljött az a pillanat, amikor már nem hívtak, ezt nem kell megvárni!

2013. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!