Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mitől lettem nagyon lusta úgy...

Mitől lettem nagyon lusta úgy hogy a suliban is érezni? Bőv . Lent!

Figyelt kérdés
Nagyon lusta lettem semmi kedvem semmihez sportot is abbahagytam(fogalmam nincs mi miatt) zenét is abbahagytam azért hogy több időm legyen tanulni.De amikor tanulnék valami a kezembe adja a mobilt/elveszi a kedvem és azonkapom magam hogy 7óra van és semmit se csinálram.Régen bezzeg hazajöttem első dolog hogy leültem tanulni de most nem tudok:( Jelenleg 1 tárgybol állok bukásra de az is azér van mert nem viszek vmit órára vagy elfelejtettem a dogát. Olyan rossz érzés ez :( hogy tudnék a lustaságomon és a hozzáállásomon változtatni?Köszönöm a válaszokat :( (ja es bovcs a helyesirási hibákèrt mobilrol vok)

2012. dec. 12. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint ha magamat hallanám
2012. dec. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát sportolj, önszorgalomból járj el zenélni. ezeket lehet úgyis csinálni hogy saját kedvből amit szeretsz. ( [link] ez kottás oldal játssz önszorgalomból hangszeren ami tetszik) járj el sportolni: vagy edzésre vagy járj el hetente min 3x úszni, vagy kondiba. (lehet hogy neked bejön osztályban néhányan kondiznak nálunk.) és ha tanulsz olyan környezetben tanulj hogy jó legyen pl rakj növényt a szobádba nyisd ki az ablakot hogy jöjjön be oxigén és ne fülledt levegő legyen mer akkor a fejed tele van és szédülős. és ha nem megy a tanulás tusolj le hideg vízzel vagy csinálj 20 4 ütemű fekvőtámaszt vagy valamit ami megmozgatja agyadat is
2012. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előzönek igaza van nekem is ilyen gondjaim voltak tavaly.Én is zenélek(gitározok)és fozicok is ezt ráhagytam és semmit nem tanultam.Járj sportolni zenélj és tanulj!De hagy időt pihenésre,szorakozásra is.
2012. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :) . Most 'gyógyultam ' ki (xD) a lustaságból :)
2013. ápr. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!