Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért? Nem értem rendesen...

Miért? Nem értem rendesen miért sírok rajta.

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több sorozatot néztek, és szinte minden részben valamin elsírom magam. Ez miért van? És nem olyan sorozatokra gondolok mint a Maricsuj meg ilyenek. Olyan kicsit ázsai beütésük van. De még mindig nem értem miért sírok rajta ennyit...

2013. jan. 6. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy. Én is ilyen vagyok, ha valami szomorú jelenet van egy filmben már könnyezik a szemem :D
2013. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előferdül az ilyesmi. Kicsit érzékenyebb vagy ez minden. Nincs ebben semmi különös. Pláne ha nőből vagy.
2013. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy. Nem akarlak befolyásolni, de ha neked ez rossz, hogy egy szomorú/érzelmes jelenetnél sírsz, akkor nézz vidámabb filmeket. De ha szereted ezeket a sorozatokat a sírás ellenére is, akkor nézd őket nyugodtan. És nyugi, nincs veled semmi baj, egyszerűen csak jobban megérintenek az ilyesmi filmek, mint másokat (én pl. nem nézek ilyen sorozatokat, de velem is előfordult már, hogy sírtam szomorú filmeken) 25/L
2013. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van olyan jelenet mikor mindenki boldog meg röhög rajta és én akkor is sírok... de lehet igazatok van sőt lehet biztos... és köszönöm :)
2013. jan. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!