Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettem egy kandallót nemrégibe...

Vettem egy kandallót nemrégiben. Alul a kis fiókos részét (ahova a hamu esik) mikor lehet bezárni? Mikor már rendesen elkezdett lángolni vagy csak mikor már parázs van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


[link] Ilyesmi az enyém. Köszi előre is a választ.


2012. nov. 7. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
mi csak begyújtáskor szoktunk neki sok levegőt adni alulról,aztán fokozatosan zárjuk el a huzatot,
2012. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Mikor már jól begyulladt a fa,akkor bezárhatod.Vannak rajta biztosan más szabályzók,amivel a huzatot szabályozni tudod.Azokat kell állítgatni. Ha már parázs van csak és nem akarsz több fát tenni rá,akkor már minden levegőt elzárhatsz.Néhány napos használat után már tapasztalatból fogod tudni,mikor mit hová állíts.A láng ne lobogjon állandóan nagyon,mert akkor csak kimegy a meleg a kéményen.Nekünk is hasonló van,nagyon szép és romantikus a fénye éjjel. :) És nagyon jó meleget csinál.
2012. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen raja szabályozó csak egy kis fiók alul. De ha vágig hagyom nyitva és csak akkor zárom be, ha már parázs van akkor kihúzza a kémény a meleget. Szoval bezárhatom ha jól begyulladt? csakmert nemszeretnék felrobbani vagy ilyesmi :) Köszönöm.
2012. nov. 7. 14:20
 4/4 golgota9 válasza:
Ha begyulladt zárd be nyugodtan.
2012. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!