Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vonzhatnám be azt,...

Hogyan vonzhatnám be azt, hogy kalandosabb, izgalmasabb legyen az életem rövid időn belül és olyan emberek vegyenek körül akikkel barátkozni szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos már egy ideje nem jön össze sehogy sem az amit szeretnék...

Értelmes válaszokat várok! Köszönöm!



2013. jan. 7. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, azt hiszem úgy, hogyha te magad, önszántadból nekivágsz egy olyan dolognak, ami szerinted ilyen és nem mellékesen még érdekel is.

Tehát, ah mondjuk hegyez másznál, akkor elindulsz hegyet mászni. Így idővel, olyan emberekkel fogsz majd találkozni, akiknek szintén az érdekeltségi körükbe tartozik ez, s így még ismeretségeket is köthetsz.


Hová való vagy?

Mi az, amit szeretnél?

2013. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
en azt tapasztaltam, hogy ezeket a dolgokat csak is kizarolag a sajat hozzaallasommal tudom befolyasolni. ha nyitott vagyok es erdeklodo, kaland kereso, nem megfutamodo, akkor hozza az elet ezeket az elmenyeket es vele egyutt az embereket is.
2013. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. lépés: Rendezd el az életed. (Amibe belekezdtél fejezd be. Tedd rendbe a tested, körmeidet, fogadat)

2. lépés: Nézd meg az Igenember című filmet.

3. lépés: Járj el otthonról mindig minden szabadidődben és soha ne menj haza addig amíg nem ismertél meg valakit. Tehát légy közvetlen. (Ne félj bemenni új helyekre, azt is csinálhatod, hogy amíg nem ismertél meg valakit addig nem mész ki onnan)


Ha sok ismerősöd van sokkal több esélyed van kalandos programokban résztvenni.

2013. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az a helyzet,h csak részben tudom h mit szeretnék.Szeretném,ha lennének barátaim és lenne egy jó hobbim,vagy munkahelyem ahol jól érzem magam és vonzom magamhoz az izgalmakat.Volt olyan időszakom amikor vágytam a kalandokra és alig tettem vmit,de mégis jött egyik a másik után elég volt kb.kilépnem az utcára. :)


Most is ezt akarom,de engem maga a technika érdekelne,hogy hogyan lehet bevonzani? itt pl:. a vonzás törvényére gondolok amiben hiszek,h részben működik,de amúgy nem foglalkozom ezotériával...De ezen kívül érdekelne más technika is már,ha létezik ilyen...

2013. jan. 8. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem teszel érte csak álmodozol arról hogy bevonzod akkor 80 évesen is csak ülni fogsz és álmodozni.


Menni kell csinálni, ismerkedni. Az elején sz@r lesz egyedül ismeretlen helyeken, de ahhoz hogy változz sajnos el kell hagyni a komfortzónádat.

2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyetlen egy dolgo a lényeg:HOGY NE OTTHON ÜLJ!!!

Mozdulj ki minnél többet otthonról,ha kell egyedül is menj el bulizni,nem gáz!

Neten nézhetsz ki olyan csoportos foglalkozásokat ami érdekelhet,mondjuk:túrázás,zene,tánc,lovaglás,művészeti cuccok,ha van motorod vagy robogód,nagyon jó kis klubbok vannak túrákkal találkákkal.

2013. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. jan. 12. 13:22
 8/11 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van abban,hogy kikéne mozdulnom,mert az izgalmak nem a gépek világában fognak megtalálni.Még inkább igyekszem a továbbiakban kimozdulni.

Viszont hiába is mozdulok ki valahogy egy ideje nem akarnak jönni a kalandok pl:.ha elmegyek egy munkahelyre ott is unalmas,vagy ha kilépek az utcára akkor se történik semmi.Pár hónapja volt egy időszakom amikor elég volt kb. az utcára kilépnem és sorozatosan történtek a kalndos dolgok.

2013. jan. 12. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
gépek világában is lehet izgalmakat keresni. a gépet használd a megtalálására, a kivitelezés meg legyen élőben.. ennyi az egész
2013. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most akkor azt várod hogy a sültgalamb a szádba repüljön? :)

A sors nem mindig úgy hozza a dolgokat ahogy lehet de a lehetőségeket magadnak teremted meg!

Üdv!

2013. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!