Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sok? (Kérdésed túl rövid, a...

Sok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Amit ma ettem: Egy fél alma reggel, Ebédre rántotta(3tojásból),paprikával , és 3 sajtos kifli délután. Ez nagyon sok? Mert szeretnék fogyni. Csak a szüleim szerint nem normális hogy nem szem édességet és zsírosa kajákat. (tudom a sajtos kifli nem éppen egészséges de azt imádom. Nem tudok lemondani róla.) Általában ennél kevesebbet szoktam amúgy enni. Csak ma anyum nagyon meg akart tömni. 13L
2013. jan. 2. 16:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*eszem
2013. jan. 2. 16:14
 2/11 anonim ***** válasza:

Hú az első mondattól nagyon megjött az étvágyam :P

Köszi :D

2013. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen..:) De ha a kérdésemre válaszolnál akkor és is köszönetet mondanék.:)
2013. jan. 2. 16:37
 4/11 anonim ***** válasza:

13 évesen hova fogyózol?

Hány cm és hány kg vagy?

2013. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
154cm 49-50kg.
2013. jan. 2. 17:06
 6/11 A kérdező kommentje:
40-re szeretnék lemenni.:)
2013. jan. 2. 17:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez még akkor is sok, ha nem akarnál fogyni, de mindegy :) Mondjuk, az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy ez annak függvénye, hogy mivel foglalkozol :) Mert ha aktív sportoló vagy, egye penész, belapátolhatod, de ha tanulsz... :)


Ideje közölni a szüleiddel, hogy le szeretnél adni pár kilót, ami pedig azt jelenti, hogy a zsíros és szénhidrát-gazdag kaja kiiktatva egy időre.


Ha pedig a sajtos kifli nem elfelejtős, amit totál megértek, extra tornát kell bevezetni :)


Ha le akarsz fogyni, ez az ára.


Sok sikert hozzá :)

2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. válaszoló remélem csak vicceltél... szerinted ez sok?:O 7.! Te hány éves vagy?
2013. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A testsúlyod a normális kategóriába tartozik, ne akarj fogyózni, főleg ne 13 évesen, mert még fejlődésben vagy.

Egészségesen viszont lehet és ajánlott is étkezni, sportolni, de eszeveszett fogyókúrába kezdeni nem!!!

Ha meg a 7. válaszoló azt gondolja, hogy hú de nagy okosságot írt el kell szomorítsam: kicsit gondolkozz, aztán írj. Ne sarkallj egy 13 éves lányt, aki fejlődésben van arra, hogy minél kevesebbet egyen, amikor így is a normális kategóriába tartozik!!!

2013. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, a súlykérdésre adott választ én már nem láttam, mint az időből is leolvasható, mindössze két perc telt el az enyém és a kérdező válasza között és én a sajátomon vagy tíz percig ültem, mert rendszeresen félbeszakítottak fogalmazás közben. A magam harminc évével nem vagyok teljesen hülye, nyilván nem ezt írom, ha ezt az információt ismerem.


Ismételgetni viszont nem fogom, amit az előttem szólók mondtak. Annyit hozzátennék, hogy fogyókúra helyett valami nagyon aktív délutáni elfoglaltságra lenne szükséged.


(jegyzem meg, ezt a választ is percek óta írom)

2013. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!