Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ideges vagyok vágdosom...

Ha ideges vagyok vágdosom magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ha ideges vagyok, vagy megbántanak fogom az ollót és vagdosom a kezem..mostanába elég gyakran vagyok ideges mindenen felhúzom magam..sírok..stb.

nem merem anyának elmondani,kitől tudnék segítséget kérni?

nyugtatót kéne szednem?van valakinek hasonló problémája?

(elítélő vélemények hogy hülye tini stb. azok kiméljenek,segítségért jöttem)

17/L



2013. jan. 9. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de hogy lehet ollóval? :D
2013. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor kijavítom: nem vágom magam csak karcolom vagy hogy mondjam :(
2013. jan. 9. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Menj el orvoshoz. Ha úgy látja jónak akkor ír fel nyugtatót, magadtól ne kezdj el szedni semmit.
2013. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

A tény hogy vágod magad nem azért elrettentő mert bántod magad,hanem azért mert egy primitív megoldás.

Tudod,én egy korú,és nemű vagyok veled,és az egyik jó barátnőm ugyanezt csinálta. Később elszökött otthonról és kereste a rendőrség,nagy galibát okozott a szüleinek. Majd bekerült a kórházba mert öngyilkos akart lenni,de aztán mégsem.Valami visszatartotta.


Azóta nem tudok rá ugyanúgy tekinteni,hiszen én erős voltam mellette és ott voltam neki mindig,viszont amikor nekem kellett volna ő,akkor nem tudott mellettem lenni.Eltávolodtunk egymástól,és gyengének látom,hiszen nekem mondhatni rosszabb a helyzetem,mégis okosabban kezelem a stresszt vagy ami bánt,magam miatt is,és mert tudom hogy anyukám mellett kell lennem.(már csak ő van nekem ).


Jól gondold meg mit csinálsz,és hogy neked ez hogyan segít.Ha nem vágnád magad nem sírnál?Mindenkinek kell sírni néha,de olyankor hallgass meg egy számot,vagy olvass el egy verset.

2013. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor vagdosod magad akkor megnyugszol? Vagy mit ad ez neked?
2013. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Szívesen segítenék, de én is ezt csinálom:'(
2013. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
83%
Én egy éve csinálom pengével.A hegyezőből szedem ki mindig.Ha már elkezdted nincs vége.
2013. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
64%

Én is vagdosom magam ha dühös vagyok én vettem egy szivacs labdát és ha ideges vagyok mostanában azt dobálgatom és nyomkodom..hátha neked is segít:).

Gyógyszert pedig magadtól ne kezdj el szedni csak ha felírnak!!!

2015. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!