Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan, hogy le...

Volt már olyan, hogy le akartak beszélni, de meghoztad a döntést és utólag kiderült, hogy rosszul döntöttél és igazuk volt; de nem bántad meg, mert mégiscsak szabadon dönthettél, és ez fontosabb?

Figyelt kérdés

Szóval kiderült, hogy mégiscsak igaza volt valakinek, aki azt mondta ne tedd. De már megtetted és később bebizonyosodott, hogy rossz döntést hoztál.

Akkor utólag mit mondasz? "Jajj, de bánom, hogy nem hallgattam rá, bárcsak ne tettem volna!" Vagy pedig bánod, ami történt, de az a legfontosabb, hogy megvolt a döntési szabadságod és sokkal jobb, hogy szabadon dönthettél és nem állítottak meg?


2013. jan. 11. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem, de szerintem lesz ilyen, de nem fogom megbánni, - inkább szenvedek a hülye döntésem miatt, mint amiatt, hogy ha nem teszem azt, amit a fejem diktál ....tehát fontosabb a szabad akaratom!!!!!
2013. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!