Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok már úgy, hogy bizonyt...

Voltatok már úgy, hogy bizonytalanok voltatok, valakivel kapcsolatban, mégis úgymond, kikezdtetek vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha nem értitek magatok sem, nem vagytok valakiben biztosak, de azért ragaszkodtatok hozzá mégis....

2013. jan. 12. 14:02
 1/4 anonim válasza:
Hajh aj! De még hogy!! Nálam jól sült el a dolog, azóta is együtt vagyunk:) Bár én nem az érzéseimben nem voltam biztos-ok, néha bennük sem-,hanem abban,hogy jó ötlet e ha összejövünk. Sok bizonytalan tényező játszott közre,de ahogy te is írtad: ragaszkodás. Magadnak kell eldöntened mi legyen. Más úgyse tud segíteni ebben. Hajrá!:)
2013. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, végre valaki válaszolt, ..... a ragaszkodás meg van, úgyhogy lennie kell valaminek , amiért kell nekem. /az a bizonyos illető.../.

Köszi a választ, már rég vártam rá ...... !

2013. jan. 21. 08:02
 3/4 anonim válasza:

Mit értesz azon, h. kikezdeni vele?

- Azt mondani, h. "Járunk." és a 3. randin kötelezően lefeküdni vele?

- Vagy munka/suli után beugrani vele valahová egy kapucsínóra vagy egy kólára-hamburgerre, és közben beszélgetni?

Utóbbi esetben ki is kezdtél vele, meg nem is - és a beszélgetés segíthet eloszlatni a bizonytalanságot...

2013. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem. 26 éves vagyok, a férfi 30. A kikezdést kapcsolatnak értettem. Komoly kapcsolatnak. Párkapcsolatnak.

Csupán a megérzésem köt hozzá, de bizonytalan vagyok. Nehéz a döntés, és kockázatos. De ha nem kockáztatom meg, akkor örökké bánni fogom. Ez a kérdés, tulajdonképpen.....Kockáztatás, vagy semmi?

És a kockáztatás még mindig többet igér a semminél.

2013. jan. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!