Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van, aki mégis tudott maradni...

Van, aki mégis tudott maradni a szakon/szakmában?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy nem jól választottam, mikor választottam, nem tudtam, hogy azt takarja ez a szak, amit.

Viszont annyi akadály és nehézség van az újrafelvételi körül, hogy néha úgy gondolom, ezt be kellene fejezni, majd elmenni a KFC-be és levelezőn csinálni másikat.

De ennek úgy van értelme, ha legalább annyira megszeretem közben, hogy el tudjam végezni. :(

Mit tennétek? Sorstársak, mit tettetek?


2012. dec. 12. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a te helyedben lennék, és még fizetnék is érte, akkor otthagynám. Ha ingyen van, akkor megpróbálnék megbirkózni/megbarátkozni vele, ha már bejutottam.
2012. dec. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ingyenes. És pont az a helyzet ugye, hogy jövőre fizetős lesz a helyek 85%-a...
2012. dec. 12. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg mást! Az én szakpárom sem a legjobb, és csak azért csinálom, hogy édesanyámnak megfeleljek. De 5 helyett 8 évesre sikerült, mert annyira sz.r az egész. Olyan tudattal, hogy nem tetszik, nem fogsz tudni tanulni sem, sőt, bejárni se fogsz órákra.
2012. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ááá, nem. Én tanulás terén kemény munkára lettem tanítva - mondjuk más téren sajnos nem -, úgyhogy végig tudok csinálni bármit. Sőt, sok dologban, ami a legkevésbé érdekel, abban is őszintén látom a hasznot.

Most is sikerült a két szórótárgy, egyik évközi jegyes, másik megajánlott jegyes, úgyhogy tuti siker. :) Tehát még a végén előfordulhat, hogy nem fogok csúszni.


Az a kérdés ugyebár, hogy megéri-e.


Amúgy arra is van esély, hogy majd jövőre a szakmai tárgyaknál élvezni fogom a terepgyakorlatokat, egyéb gyakorlatokat, elméletet is.

Csak úgy érzem, hogy évekig nem ezzel akarok foglalkozni. Már arról nem is beszélve, hogy... ezzel... elhelyezkedni??

2012. dec. 12. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!