Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenképp gond, ha valaki...

Mindenképp gond, ha valaki otthonülős?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egyedül lenni.

Nem kell alkalmazkodnom, pörögnöm. Rendezhetem a gondolataimat egyrészt magamról, másrészt elgondolkozhatok az érdeklődési köreimen.

Rengeteg hobbim van, és rengeted dolog van, ami érdekel. Ezekre nekem kell az idő.


Persze nem az a típus vagyok, akit egyáltalán nem lehet sehova elhívni.

Nekem is vannak barátaim, és szoktunk találkozni.


Csak a visszafogott bulikat szeretem.

És ami az átlagnak szükséges pörgés, ami állítólag KELL fiatalon és jól esik, az nekem baromira megterhelő már rövid távon is.

Nem esik jól túl sokat emberek között lenni, és úgy érzem, akkor nem jut arra időm, amit szeretek.


De ismétlem, azért én is eljárok, ha nem is annyiszor, mint az átlag.



Viszont senki nem ért meg. Nem tudják felfogni az emberek, miért szeretek otthon ülni.

A hobbi állítólag csak pótlék egy embernek, és persze nem lesz ettől valakinek párkapcsolata meg mit tudom én mi... Szerintem nem csak pótlék, hanem egy pihenés, az ügyesség/tudás javítása, dolog, amiben akár gyönyörködni is lehet. És nem mellesleg esetleg pont, hogy ismerkedni is lehet a kapcsán. Szerintem.

Sokak szerint unalmas az életem - nem értem, mit értenek ez alatt, meg én nem is így érzem.

Sokak szerint vissza fogom sírni a fiatal éveket, miért nem "élek"...

Még azt is hallottam, hogy depressziós lehetek, ezért szeretek egyedül lenni.


Ezeket mind nem értem, nem is értem, hogy jönnek ide meg szerintem mondvacsinált érvek.


Szeretném elfogadni magam, és így boldog lenni az életstílusommal.

Szerintetek? :/


2013. jan. 12. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok mint te, szerintem egyáltalán nem gond.
2013. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gond, mert nem élsz!
2013. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A hobbi sok ember életében a munkát is jelenti, amihez ha jól értesz, megalapozhatja a jövődet pénzügyileg.
2013. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Mi az a hasonló?



2. Most egy olyasvalamit írtál le, amit már ezerszer hallottam, és erre utaltam a kérdésleírásban is.

De ezt az "élsz" szót definiálnád?

Nekem az, hogy hetente egy hangos, berúgós, hülyeségeket csinálós és egymásra rámászós bulin, a többi napok nagy részén pedig kocsmában iszogatáson részt vesz valaki, az nem izgalmasabb "élet", mint az enyém. Viszont "veszélyes", és számomra sekélyes is.

Ha másra gondolsz, tehát normális programokra, de társaságban, akkor is... mire gondolsz pontosan?

2013. jan. 12. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Ne hagyd, hogy felzaklassanak. Az élet eltelik így is úgy is.
2013. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy irigykednek rád, hogy kiegyensúlyozott vagy, ők meg nem.
2013. jan. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!