Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van, hogy a legjobb...

Miért van, hogy a legjobb barátom mellett nem vagyok önmagam?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok, ő lány. Egyszerűen visszafogom magam mikor vele vagyok. Nem is tudom.. nem szeretném megbántani. többi osztálytársamnál pl. eléjük merek vágni az ajtónál.. nála nem:|


Többet éreznék?! Meg nemtudom.. olyan jólenne ha önmagam lehetnék, de félek megbántanám.. tudom, most azlesz az első benyomásotok hogy akkor nem is legjobb barát.. de, de az.

Valakinek valami?:SSS


2013. jan. 17. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy többet érzel.Vagy azért vagy más,mert tudod,hogy a legjobb barátod,és nem karod megbántani.Normális vagy mellette.Nem akarsz paraszt lenni,holott tudja,hogy másaokkal az vagy,az is fontos neked,hogy azt is tudja,vele nem.


Ez az első meglátásom.A mésodik viszont az,hogy nem a legjobb barátod(Bocsi,tényleg) de így leírva és úgyérzem.

Legjobb barátommal és mégjobban önmagam vagyok,mint másokkal.Parasztabb és hülyébb,de tudom,hogy így szeret:)) És tényleg csak legjobb barát,nem több,sem kevesebb.Legjobb barát. :)



15/Lány :)

2013. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"többi osztálytársamnál pl. eléjük merek vágni az ajtónál.. "
2013. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, én vagyok az értetlen, de miért vágnál elé az ajtóban, ha barátod, szereted és tiszteled, nem bunkóskodsz vele, ez alap. Nem értem, mire gondolsz, mivel bántanád meg, ha magadat adnád?
2013. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az a paraszt az "önmagad" , aki mások elé vág az ajtóban? Na nemár.
2013. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!