Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tűrjem el magam mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűrjem el magam mellett, mikor otthagyott a volt legjobb barátomért?

Figyelt kérdés
Lényegében majd' egy évet jártam a barátnőmmel, voltak kisebb-nagyobb viták. Én iskolakezdéskor ismertem meg, akkor kezdett rám nyomulni, ő kezdeményezett. Volt külföldi barátja, akit velem csalt, de ő nem tudott vele szakítani, végül szakított a pasija. Bemutattam a családomnak, a haverjaim többségének. Mialatt jártunk, mindig az egyik haverommal volt, ha nem volt velem. Nagyon "összemelegedtek", szerencsére a haverom más faluból származott (az én szülőfalumból). Vele "csak" akkor találkozott, mikor elvittem magammal a szülőfalumba (gyakran látogatom a rokonaimat). Ezenkívül szigorú szüleim vannak, keveset lehettem vele gépen, így ideje volt a haverommal beszélni. Eleinte csak skype-oztak, később elkezdtem camozni. Ezért már nagyon dühös lettem (a csajom egy osztályba járt velem, szinte egész nap együtt voltunk, de ha nem, akkor a másikkal camozott). Pár hónap tűrés után elszakadt a cérna, és dühből szakítottam vele, úgy hittem már nem szeretem. Ő állítólag emiatt sokat szenvedett, ám egy hónapra rá, mikor bevallottam neki, hogy szeretem, sajnálom, stb., azt mondta hogy már kiszeretett belőlem. 2-3 hónapot harcoltam érte, volt mikor egyik nap állította, hogy talán visszajön, másnap hogy soha többé nem lesz velem. Őrületbe kergetett, de harcoltam érte. Eleinte mindenki biztatott, hogy harcoljak érte, viszont mikor azt mondták az osztálytársaim, hogy hagyjam, hagytam. Írtam neki egy levelet karácsony előtt, hogy én mindent megtettem, ő mégse akar, én megváltoztam miatta, képes lettem volna érte bármit feladni, ő mégse akart. Meglepte a levél tartalma, 3 napra rá, karácsony este, hogy elb**ssza a kedvem, kirakta a volt barátommal, hogy kapcsolatban állnak (nem tűrtem a közös képeiket, egyből letiltottam mindkettőt...). Egymáshoz járnak, együtt alszanak (a csaj nem a visszahúzódó típus, vagyis nem csak alszanak). Osztálytársnőm, amióta hivatalosan is járnak, nem találkoztam vele. Milyen benyomást keltsek? Hogy tűrjem el, hogy mellettem van, mégse az enyém? Az agyam már elfogadta hogy nem kell, a szívem viszont nem tudja... (nekem az első, én neki a második voltam). Mit tegyek, ha találkozok velük a szülőfalumban sétálni? Legyek vele kedves? (őszintén remélem, hogy szakít vele, és visszajön... drága neki az utazás is, mikor jártunk, feljött hozzám a lakásra szinte minden nap. megváltoztatott, a jobb értelemben, tehát tőlem csak jót fog látni suliban.) Mit tegyek? Higgyek benne, hogy esetleg szakít vele, ha engem kedvesnek lát? Mindig a szeme előtt leszek suliban... Nagyon sajnálom, hogy hosszú lett, egész történet fontos (ez rövídített).
2012. dec. 31. 01:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Legközelebb ne válassz magadnak olyan lányt, akit úgy ismersz meg, hogy csalja éppen veled a barátját.

Általában ezek a nők, téged is simán megcsalnak, meg fognak csalni.

Olyan lányt válassz, aki egyedülálló és lehetőleg nem adja magát "könnyen". Másnak sem fogja magát könnyen adni, épp ezért van rá esély, hogy egy olyan pasi aki csak dugni akar, hamar lemond róla.

2012. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ne légy csak azért "ari" mert ő mit szól hozzá légy természetes ha szomorú napod van miatta azt is lássa rajtad mert megérdemli. Persze nem kell őt bántani direktben de próbáld meg kiiktatni hogy ő néz. Légy olyan mint amilyen mindig szoktál mert akkor láthatja hogy kit milyen embert veszített. És járj nyitott szemmel sosem lehet tudni ki fog megtalálni vag te kit fogsz.
2012. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 isshosenkin ***** válasza:

ha rám hallgatsz hagyod a francba az ilyen csajokat...


túl korán akarsz komolyat...se te, se volt bnőd nem vagytok még kész komoly kapcoslatra..szerencsére...


A ti korosztályotokban próbálkozni kell..ezért van az, hogy egyik nap ezt, másik nap azt szeretitek...


Kíváncsiak vagytok, meert ez a természetetek...


ne harcolj a csajodért, felejtsd el...


ha találkoztok, köszönj nekik, ennyi..nem kell haverkodni meg ilyenek..


nézz más csaj után...te vagy szerelmes, nem ő...


Ha összejön veled újra,nem fog tisztelni..csicska leszel, akit bármikor lepattint ha kell., mert te vagy oda érte..


ez gáz..


Mindkettőtöknek oda kell lennie a másikért, ez csajk úgy lehet működőképes...

2012. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

semmiképpen ne kedveskedj.

ennél a típusnál a kedvesség=gyengeség.

meg különben is.

más f@sza után még lenne gusztusod a csajhoz?

kapd össze magad,mert marhaságokat írsz.

felejtsd el ez a f@sszopó ge-cit.

2012. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a gyors valaszokat... Ha pl. masok elott suliban hangosan fogja hangoztatni, mit csinal a volt haverommal, akkor szoljak be valami zavarót, kussoljak, csak csendben mosolyogjak?
2012. dec. 31. 01:30
 6/18 anonim ***** válasza:

azonnal kezdj el beszélgetni hátat fordítva valami jó csajjal.

egyébként ha nyilvános alázást nyomat-legalja nőtípus-akkor négyszemközt lepofozhatnád utána.

2012. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 isshosenkin ***** válasza:

vedd őket levegőnek, ne érdekeljen mi van velük..és komolyn gondold is ezt:


jó randitok volt? oké..és???kit érdekel? mért nekem mondjátok????


ennyi...

2012. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én azt szeretném kiváltani nála, hogy lássa, mit is vesztett, esetleg vissza akarjon jönni, viszont ne is legyen annyira biztos, hogy én már akarom őt... Nincs más csaj, akivel elbeszélgetnék, viszont előnyöm lehetne abban, hogy a másik (roviden igy fogom nevezni a volt haverom) nem éppen okos(én átlagban 1 drb. kettessel végzem az évet)(Felvidék), nem is szexbomba (105kg, 165 cm) (én ellentétben utóbbi időben lefogytam, és kezdek gyúrni), és persze én elérhetőbb lennék... És órák között pl. könyvet olvasnék (ami szokatlan nálam), zenét hallgatnék (amíg jártunk, vele szórakoztam)
2012. dec. 31. 01:40
 9/18 anonim ***** válasza:
a csaj 105 kiló bakker?
2012. dec. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem, a másik pasi (a csajom szép, melles, kedves).. a másikkal szemben mit az előnyeim, azt írtam
2012. dec. 31. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!