Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan éritek el a kitűzött...

Hogyan éritek el a kitűzött céljaitokat? F/17

Figyelt kérdés

Sok mindent megfogadok, megígérek magamnak és amíg a lelkesedésem tart tökéletesen működik, de az idő múlásásval motiválatlan leszek és félbehagyom a munkát, feladom őket...és tudom, hogy így sose lehetek sikeres.

Ti miből merítetek mozótivációt? Hogyan tartotok ki?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. jan. 17. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan célt érdemes választani, aminek elérésére motivált az ember. Ha meg az elején még szívesen csinálja, csak aztán gyorsan beleun, vagyis ha "elfogy" a motiváció, az inkább akaraterő hiánya. Csakhogy az életben a legtöbb dolog, amit az ember el szeretne érni, nem egyik napról a másikra történik, hanem hosszú, sokszor évekig tartó küzdelem árán érhető el. Szóval szívd fel magad, hogy csak azért is megteszed, végigmész az úton, amin elindultál!
2013. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem volt még olyan, hogy valamit csak úgy kaphattál meg ha megdolgozol érte? Még nem kellett küzdened soha?

Lehet amúgy, hogy rossz célokat választasz de az is lehet, hogy csak gyenge az akaraterőd. Ebbe vagy beletörődsz,ilyen maradsz és a szerencsére bízod magad. Vagy elkezdesz dolgozni rajta. A te döntésed, az előbbi a könnyebb választás, de az utóbbitól leszel értékes. Hajrá;) Engem az utóbbi motivál, szeretnék értékes ember lenni... szerencsére ismerek pár olyan embert akik ilyenek, így van kire felnézni, vannak akik erőt adnak, szerintem ez is fontos:)

2013. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!