Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha teljesen...

Mit csináljak, ha teljesen megkeseredett, boldogtalan, depresssziós fiúvá váltam, csak azért, mert sosem kellettem egy lánynak sem és úgy érzem minden lány undorodik tőlem és az emberek is utálnak?

Figyelt kérdés
Hiába minden, úgy érzem, azért is vagyok sikertelen az életben, mert az a fájdalom, ami azért van, mert egy lánynak sem kellettem még sosem minden rányomja a bélyegét, ráadásul a sok szerelmes párokat látva is nehéz lenne nyugodtnak, boldognak lenni, ők élvezik az életet és én is csak erre vágyom, mgésem kapom meg sosem, mivel csúnya vagyok és nem vonzó a lányok számára.

2013. jan. 19. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Sportolj, edz!


Mi érdekel még az életben? Csináld azt. Ha semmi nem érdekel ezen kívül, na akkor...hát ez is egy ok, hogy miért nem tetszel a lányoknak.

2013. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Amíg nem fejleszted az önbecsülésed egészséges szintre, nem leszel rokonszenves az embereknek. Ez sajnos így működik. Senki sem kívánkozik azután, hogy naphosszat a siránkozásodat hallgassa.
2013. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
When I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. Ennyit tudok javasolni, ha így állsz hozzá a dolgokhoz, nem fogsz tudni előrelépni, gondold át az életed és próbálj meg máshogy állni az élethez
2013. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az a legjobb, ha beállsz az itt sírók népes táborába.
2013. jan. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
7%
Én is hasonló helyzetben vagyok csak én a szegénység miatt, pedig utánam érdeklődtek is lányok és ez miatt mindet elutasítottam. Hidd el ez így rosszabb mint hogy nem érdeklődnek. Én ez miatt inkább alkoholt iszok, és akkor sokkal jobban érzem magam,, hidd el jó a lelki fájdalmakra az alkohol próbáld ki ha nincs már más lehetőség. Mindent leszarsz és boldogabbnak érzed magad és nem stresszelsz semmin sem :)
2013. jan. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

"Hiába minden, úgy érzem, azért is vagyok sikertelen az életben, mert az a fájdalom, ami azért van, mert egy lánynak sem kellettem"

Tévedsz. Azért nem kellessz a lányoknak, mert rád van írva a sikertelenség és a bénaság. Ha ezen változtatsz talán lesz csajod is....

2013. jan. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez van elkel fogadni.
2013. jan. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LeftBehind ***** válasza:
77%

5.Persze,nevelj csak belőle alkoholistát,biztos jobb lesz neki.

6.Ez mind szép és jó,de még mindig fenn áll a lúzerek legősibb kérdése - Hogyan lehet fejleszteni a személyiséget és növelni az önbizalmat?

2013. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Már előttem is mondták: az emberek addig nem fognak szeretni míg Te sem szereted önmagadat! Hidd el az életben semmi sem olyan drága, hogy túl sokáig maradj boldogtalan...Kapd össze magadat és javíts magadon
2013. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
én sem élvezem pedig van csajom, egyetemre járok egész jól tanulok megvan mindenem, valami mégis hiányzik. persze sokszor vagyok vidám, de soksozr szomorú is. talán én ilyen vagyok és ezen nem lehet változtatni. ez van.
2013. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!