Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti hogyan viselkedtek egy lány közelében?

Figyelt kérdés
nos ha tetszik nektek egy csak akkor hogy vágódtok be nála, hogyan hívjátok fel magatokra a figyelmet, hogyan viselkedtek vele, hogyan beszéltek, megérintitek vagy bókoltok neki?
2013. jan. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Míg nem ismerem meg jobban addig elég ideges szoktam lenni. Miután bele egyedek vele egy beszélgetésbe, megnyugszom. Figyelmet nagyon nem szoktam magamra felhívni, erre nincs szükség. Mindkét fél érzi, ha szimpatikusak egymásnak és jön magától minden.
2013. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
mint egy kanos oroszlánfóka
2013. jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem tudom én az idegenekre megyek nem az ismerősökre általában...de négy szemközt bármit be lehet vallani neki...ha tetszik ...elég tág a kérdés
2013. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először távolról figyelem a viselkedését és ha kompatibilisnek érzem a sajátommal akkor megpróbálok vele beszélni.
2013. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az utolsó hozzászólóról sugárzik hogy kocka:D

"kompatibilis" :D

2013. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanúgy mint mindig, icipicit feltűnőbben, és talán kedvesebben, és lazábban :D
2013. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5# Ezt elb*sztad haver :D Nem játszok semmivel max 1 órát, egyébként meg vagy tv-zek vagy edzeni vagyok....
2013. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
odamegyek mellé és fingani meg böfögni kezdek aztán lenyulok a torkomon és sugárba lehányom és oda is fosok mellé :D mindig bejön
2013. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!