Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki ha meglát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki ha meglát egy tini lányt, egyből csak a rossz dolgokra tud gondolni, úgy érte, hogy?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy fiatal tini lányt, főleg, ha szép, csinos és divatosan öltözködik, akkor egyből az jut róla eszembe, hogy na egy újabb beképzelt, elkényeztett, egoista, önbző, utálatos, kényes, hisztis kislány, akinek semmi gondja és a fiúk kinyalják a s.ggét, úgyhogy én rá semnézek, mert nem érdemli még azt sem meg.

Én emiatt nem is tudok egy lánnyal sem ismerkedni, fiúkkal bármikor jól el vagyok, de szexuálisan a lányok vonazanak azt is tudom, sajnos. Viszont ezek jellemre olyan romlottak, hogy folyton csak a rossz jut eszembe mindegyikről, még, akit nem is ismerek. Egyszerűen távolságtartó vagyok a lányokkal szemben, mert nem hiszem, hogy van olyan, aki kedves és ne kezdene el sértegetni vagy megalázni, ha véletlen hozzámernék szólni, így például, ha valamit nem tudok és muszáj ismeretlen megkérdezni, akkor is inkább egy fiút kérdezek meg, ők jó arcok legalább és nem fognak cammogni, ha egy magamfajta egyszerű fiú hozzájuk mer szólni például.



2013. jan. 18. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
érdekes, nekem az szokott eszembe jutni róluk, hogy hogy nézhet ki, miután az arcára élveztem
2013. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, rajtad kívül senki nincs így.

De van megoldás... Légy meleg...

2013. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Patrik24 ***** válasza:
Mondjuk én észre sem veszem a tini lányokat, lehet mert huszonéves vagyok, de amúgy nekem úgy tűnik,hogy te csak a beképzelt pics@kat veszed észre.
2013. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És te most akkor fiú vagy, vagy lány? :P
2013. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na làtod nekem meg az a baj hogy mindenki elõìtélettel van, màr akkor is ha magassarkúban vagy szoknyàban làt :(( pedig szàndékosan nem bántottam senkit nem is akarok, nem szoktam megalàzni az embereket meg hasonlók. ìgy hàt oknélkül kerülnek, a csajok összesúgnak mögöttem, és halàlos ellenségeknek tartanak a srácok meg csak max nézni tudnak, de olyan hogy megismerni nem létezik szàmukra. ezek szerint ez oda-vissza gond. azt ajànlom próbàlj néhànyat megismerni, ne félj tõlük. (néhàny beképzelt, öntelt leànyzótól én is félek hogy megalàznak) de ez elõfordul :(
2013. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!