Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölöm magam, mit tehetnék?...

Gyűlölöm magam, mit tehetnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon rossz embernek tartom magam! Néha szoktam füllenteni, makacs vagyok és bizalmatlan másokkal. Sokszor sírva alszol el,hogy miért lettem ilyen. 23 évesen késő ezen változtatni és jóvá tenni a múltat?

2013. jan. 20. 13:10
 1/3 anonim válasza:
sose késő változtatni
2013. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember! Füllenteni mindenki szokott néha! Senki nem tökéletes,mindenkinek vannak hibái. Fogadd el magad,nem vagy rossz ember! :)
2013. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne gyűlöld már magadat. Ahogy az első is írta, sohasem késő változni. Én 25 vagyok, és az utóbbi időben azt vettem észre, hogy pozitív irányban sokat változtam. Például régebben szinte alig volt önbizalmam, eléggé magam alatt voltam én is. Aztán változtattam és mostanában kezd egyre jobb lenni. Ha nagyon zavarnak a tulajdonságaid, akkor csak rajtad múlik, hogy megszabadulsz-e tőlük. :)
2013. jan. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!