Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűlölöm a Őt. De én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűlölöm a Őt. De én nem ilyen lány vagyok. Én nem akarok ilyet érezni. Mert lehet meg sem érdemli. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ez a lány valahogy folyton keresztezi az utamat.Szinte csak azokra a srácokra hajt,akiket én épp "kiadok" a kezem közül.Most tartunk kb az 5. ilyen esetnél.Eddig nem zavart,mert eddig senki komoly nem volt nekem azokkal a fiúkkal.De utána összejött azzal a sráccal akit életemben először szerettem.Persze nem volt tökéletes a kapcsolatuk.Voltak szakítások,amikor a srác rögtön hozzám jött vissza.Ezt ez a lány is látta,és tudom sírt is miattam.Aztán megint összejöttek.Utána végleg szakítottak,és a srác megint rögtön engem keresett.

De nem is ez a lényeg,hanem hogy mostanában a lánynak a baráti társasága meg az enyém kezd összeolvadni.

Én meg nagyon rosszul érzem magam attól hogy ő ott van,és attól hogy érzem hogy gyűlölöm a lányt.Nem bírom látni.Nem vagyok egy jópofizós fajta,így inkább csöndbesebb vagyok ha ő is ott van,de ezt simán kiszúrják a barátaim,mert tudják h alapvetően nem az a csöndes típus vagyok.De a feszültséget meg nem szeretném kelteni a társasában az én hülyeségem miatt :w


19/L (a másik lány meg 17)


2010. júl. 11. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Fú, nem tudom hogy felmerült-e benned, hogy beszélj vele nyíltan?
2010. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jófej vagy;) Komolyan , sztem ne csinálj semmit, amikor ott van kicsit húzódj el, biztos vannak olyanok akik inkább veled foglalkoznak.
2010. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hopsz a kérdésben maradt egy plusz a betű


Nem bírok vele beszélni,mert én még mindig szeretem azt a fiút és még mindig nagyon fáj.Nem bírnám ezt pont vele megvitatni :(

Pedig semmi bajom magával a személyiségével,szóval amennyit eddig ismerek belőle,egész normális lány...ezért is érzem magam rosszul emiatt :w

2010. júl. 11. 16:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocs de az a kettőspont Wééé mit akar szimbolizáni?

-.-

2010. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az egy ilyen msn en arc :) nemtudom így elmagyarázni :D
2010. júl. 11. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
S ha leveleznétek? Könyebb megfogalmazni, s elzárkózhatsz az azonnali választól. Át tudod gondolni mit írsz és hogyan.. Hm?
2010. júl. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de mégis miről beszéljek vele? semmit sem változtat a helyzeten h ő jött csak úgy a semmiből,és elvette tőlem azt akit a legjobban szerettem. még akkor sem ha nem elvette,csak úgy megtörtént.mert a tudat,hogy ő kellett neki és nem én...ez éget
2010. júl. 11. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:

irigy vagy, mert ő szebb/okosabb/jobb fej. sok ilyen csajt ismerek, aki ezért utálja a másikat.

önbizalom kéne

2010. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

van önbizalmam,egyáltalán nem tartom őt jobb fejnek,szebbnek,csinosabbnak és okosabbnak sem. nincsenek önértékelési problémáim,tisztában vagyok magammal,de amúgyis nézőpont és megítélés kérdése h ki a szebb,csinosabb meg jobb fej.

ész szintjén meg már jóval többet letettem az asztalra mint ő (egy suliba jártunk,úgyh ismerem az eredményeit)

2010. júl. 13. 14:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled mert nekem a legjobb barátnőm csinálta ezt velem a hátam mögött a volt pasimmal!!Megbeszéltem vele és kiderült hogy irigy volt rám és ezért csinálta!!!!Lehet hogy annál a lánynál is ez a helyzet!!!!
2010. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!