Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A saját facebookos oldalamról...

A saját facebookos oldalamról hogy lehet valakit kitiltani? egy csaj cseszeget nyilvánosan egy képnél! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
úgy hogy ne tudjon képhez se írni! egy nyomorék napok óta éget egy képen és nem tudom leálítani.. félek segítséget kérni mert hát én akarom egyedül elintézni.. még sírtam is a dög miatt.. segítség! T.T

2013. jan. 21. 19:24
 1/4 WsAkosWs válasza:
Sajnálom hogy sírtál :( Mellesleg úgy tudom nem lehet kitiltani valakit a Facebook-on. De te is égetheted őt.
2013. jan. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivel? semmit sem tudok róla de mégis sok barátnömnek ö az lbje .. és ök ellenem vannak...
2013. jan. 23. 20:36
 3/4 anonim válasza:
nem igaz mert tehetsz, ismerős tiltása. Ennyi. Nem fog látni facén és te sem őt
2013. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam de akkor az ismerösök közül törlödött.. szokott ilzet csinálni a facebook
2013. jan. 30. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!