Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az gáz hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz hogy egy csaj elmondta az én és a saját barátainak hogy füzügetem?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

füzügetés közben nehogy teppingelj!


miért lenne gáz? ez önmagában még semmi rosszat nem jelent

2012. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nem. De ha úgy mondja el, hogy nem tetszik neki, hogy fűzögeted, az már baj. Egyébként nem. Max. lehet azt akarja, tudd, hogy vette a lapot.
2012. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is elmondtam egy barátnőmnek, meg másnak, hogy teper egy pasi utánam ... azt hiszem. Titkon remélem (és nem is), hogy megtudja. De csak azért, hogy csináljon már valamit, ha már egyszer nem mondom a háta mögött, hogy nem akarok semmit. (meg azért mert muszáj valakinek elmondanom)
2012. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy elötte menyire gáz szóba áll velem meg elmondta az ő barátainak is nem tudom mondta e hogy gáz majd megkérdem haveroméktól.
2012. dec. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!