Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan pasi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi, aki nem azért nem csalja meg a barátnőjét, mert nem lenne esélye (saját maga szerint) másnál, hanem mert nem is akar, jöhetne oda akármilyen jó csaj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
igen.
2012. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egyet biztosan ismerek.
2012. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen én ilyen vagyok,a barátnőm nem csalnám meg
2012. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan kérdés ez, mint a delphoi jósda szövegezte volna... :D:D:D:D


De ha jól értem a kérdést akkor a válaszom: egy megcsalás általában egy döntés kérdése, nem feltétlen az alkalom kényszerít. Ugyanígy az ellenkező oldal is igaz, pont azért nem csalunk meg valakit, mert nem akarjuk megcsalni, mert alkalmat csak teremteni kellene hozzá, s az könnyű.

2012. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!


A barátnőm a legjobb csaj, és ha netán jönne valaki, és összehasonlítanám őket, mindig a barátnőm jönne ki győztesen, lehet az az illető tényleg bárki.

2012. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a párom a legszebb. És ha megcsalnám nem tudnék többet tükörbe nézni, szerintem ez a legerkölcstelenebb és legaljasabb dolog amit ember elkövethet.
2012. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok 2 csaj is felajánlóta magát szó szerint és mind a kettő jó csaj volt de én nem mozdultam rájuk nevettem és mondtam nekem van szerelmem, erre a barátnőm 2 hónap múlva bejelentette, hogy ő nem szeret :( azóta bánom, hogy nem éltem a lehetőséggel mert a csajom csak összetörte a szívemet!
2012. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Látod, látod, majd legközelebb előregondolkozol! :D:D:D:D

2012. márc. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!