Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megüssem a főnököm, felmondjak...

Megüssem a főnököm, felmondjak, vagy tűrjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleménytekre lennék kíváncsi! Ti mit tennétek a következő helyzetben! Több mint egy éve dolgozom egy munkahelyen, ahol pár hónappal ezelőtt haveri/baráti kapcsolat alakult ki az egyik kolléganőmmel! Kiderült, hogy szerelmes a főnökünkbe :-)

Kb másfél hónapja a főnök úr elkezdett cseszegetni, és kitalált hibákkal dobálózni! Nem értettem a dolgot! Később rájöttem a dolog miértjére! A kolléganő ugyanis, kicsit eltúlozva mesélt neki a kettőnk baráti viszonyáról, azután szerelmet vallott neki! A főnök úr ezért most minden eszközzel azon van, hogy eláztasson a felsőbb vezetők előtt, és kiebrudaljon a cégtől! Ami elég gáz, hisz albérletben lakom, és mostanában nem túl sok az álláshirdetés! Szóval megüssem, felmondjak, vagy tűrjek, amíg ki nem rúgnak???


2009. aug. 31. 15:36
 1/6 bibi05 ***** válasza:
95%
Hú, hát én a helyedben biztos odaállnék elé és megkérdezném, hogy most mi baja van velem. Ha ki akar rúgni akkor kirúg, ha megkérdezed tőle ha nem.
2009. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az őszinte beszéd talán segít.

Esetleg a felsőbb vezetés fele is tehetsz formális panaszt a főnököd ellen.

2009. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

visszagondolva én torkonrúgnám. nem tettem, de így is kirúgtak, így is kitettek az albérletből, tehát nem vesztettem volna semmit.

ja, börtön? ott ingyen van a kaja, fűtenek, stb. :)

2009. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom két dolog is lehetséges.1.Ugy teszel mintha nem érdekelne amit a fonokod mond és egyszer majd csak megunja VAGY kirug:S 2.Felmondasz erre meglepodik és nem tud tovàbb piszkàlni.
2009. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Összejött a kolléganőd a főnökötökkel?
2009. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
tűrj, de közbe keress másik melót! aztán ha megvan, akkor fogod magad szépen, bemész a főnők úr irodájába , odacsapsz az asztalra és azt mondod: Na idefigyelj te szemétláda , felmondok! és ha egy k*rva szót is meghallok tőled azt nagyon megbánod! aztán majd amikor kezd kijönni az első hang a száján, lebaszol neki eggyet , és utánna eldöntöd, hogy elfutsz, vagy folytatod a verést és kiéled a legbelsőbb vágyaidat azzal a majommal szemben! DE VIGYÁZZ! ELŐTTE MINDENKÉPP KESESS MÁS MELÓHELYET ! TUDOD GAZDASÁGI VÁLSÁG, MEG GYENGÜLŐ FORINT MEG ILYENEK .... JA ÉS AMUGY SZAR AZ ÉLET ÉS CSAK SZARABB LESZ!
2009. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!