Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baromira szégyellem magam,...

Baromira szégyellem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lehető legalkalmatlanabb pillanatban tettem egy megjegyzést a suliban, csakhogy iszonyú bunkóra és beképzeltre sikeredett. Utána még a tanár is nézett egy nagyot, és visszaszólt. Az osztálytársaim is megvetően dörmögtek. Fogalmam sincs, hogy fogok így bárkinek is a szemébe nézni holnap. Csak akkor vettem észre, hogy bunkón hangzik az a mondat, miután már kimondtam. Mi legyen?
2013. jan. 23. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
és mit mondtál?
2013. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szégyelled magad, akkor kérjél bocsánatot. De mégis mit mondtál?
2013. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

holnap állj ki az osztály elé, és mondd azt, hogy bocs, tegnap kicsit bunkóra sikerült, amit mondtam, ne haragudjatok"


nehéz megtenni, de még mindig jobb, mint hogy most rágod magad


aki meg ismer és kedvel, az nem fog ettől megutálni

2013. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyetértek a 18:18assal, bár tényleg nagyon nehéz. Elgondolkoztam rajta, hogy meg tudnám-e tenni. De azért soksikert! (:
2013. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!