Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon hiányzik a gyerekkorom....

Hungarista18 kérdése:

Nagyon hiányzik a gyerekkorom. Hogy tudom átélni újra egy kicsit? Próbáltam filmeket, meg játékokat játszani, de nem ment mert nagyon szégyellem.

Figyelt kérdés

egyszerűen annyira szégyellem hogy félbehagyom:(


Esetleg van kedve valakinek velem ismerkedni, barátság céljából, aki hasonlóan érez?


F


2013. jan. 1. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A múlton siránkozni nem a legbölcsebb. Pár év múlva azon veszed észre magad, hogy a felnőtt kamasz éveid elmúltak középkorú vagy. Inkább próbálj meg a gyerekekkel foglalkozó szakmát választani, így velük lehetsz és játszhatsz! :)
2013. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dolgozd fel magadban, és fogadt el. Ha egyszer lesznek gyerekeid, akkor ne feledd el milyen voltál, és segíts nekik. De ne kezd el ismerkedni gyerekekkel, mert ez még nagyon a visszájára fordulhat.
2013. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak a most van. a múlt le van zárva, elérhetetlen. őrizgetheted az emlékét, de ennél többet nem tehetsz.

próbálj meg olyan körülményeket teremteni, hogy a ma is szép, és emlékezetes legyen.

2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Légyszíves írjál privátban, mert hasonlóan érzek. Jó, játszani nem próbáltam, de azt nem is szeretnék...


Mostanában állandóan a gyerekkoromra gondolok, hogy akkor milyen jó volt minden. Imádok fényképeket nézni, akkori zenéket hallgatni. Olyan jó lenne visszamenni, de ahogy az utolsó hozzászóló írta, nem fog visszajönni, ez ellen sajnos nincs mit tenni... Csak a szép emlékek...


20/F

2013. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv a felnőttek világában! Gondtalan gyermekélet, véget ér.

De felnőttek is társasjátékoznak, játszanak, teniszeznek, pingpongoznak... Más életkor, más felelőség.

Próbálj meg érzelmileg is felnőni.

2013. febr. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez átmeneti dolog, és szerintem azért van, mert nem vagy elégedett a mostani életeddel. Próbálj meg változtatni és teremts olyan körülményeket, hogy most is kellemes időszak legyen :-)
2016. márc. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!