Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves lány vagyok. Most...

15 éves lány vagyok. Most leszek kilencedikes, de nagyon félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eleve ha idegen emberekkel találkozok egyáltalán nem tudok megszólalni. Félek, hogy a középiskolában egyetlen barátom sem lesz ez miatt. Nehezen barátkozok és ha valaki odajön majd hozzám hogy legyünk barátok egyből el fogok pirulni és félek hogy ki fog röhögni A barátaimmal nagyon jól megvagyok, de egyedül semmit sem érek. Mit tegyek?
2013. jan. 24. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. :) Nyugi, ne idegeskedj, szerezni fogsz barátokat. :) És nem csak te leszel úgy, hogy nem ismered a többieket, szóval... senki sem fog kinevetni.

Most vagyok 11.-es, ráadásul nagyon zárkózott vagyok, de anno 9.-ben már a 2. héten összehaverkodtam egy csajjal, aki most az egyik legjobb barátnőm.

És az első hónap alatt ki fognak alakulni ezek a kisebb-nagyobb baráti társaságok, és tényleg ne aggódj, biztos be fogsz tudni illeszkedni! :)


17/L

2013. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
társaságtöl függ. Én első hetekben azthittem sírva fakadok, hogy milyen éretlen idiota osztálytársaim vannak, de kiderült , hogy csak idegesek voltak, meg izgultak mint én csak máshogy jött ki rajtuk.(én magam számára is furcsa módon csöndes, visszahúzodó voltam.)
2013. jan. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam, hogy kiírom ezt a kérdést, de te már megtetted helyettem, úgyhogy itt figyel a válaszokat, ugyanolyan helyzetben vagyok mint te.

14/l

2013. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hol van az még....

gyerekek,ne idegeskedjetek!! Az első benyomás sokat számít.

Legyetek lazák,barátságosak,nyitottak.Persze nem kell nagyképűnek lenni,de ne is legyél annyira csendes mert az nem jó.

Nincs miért félni tőlük,ők is ugyan olyan emberek mint ti.. :)

2013. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tiburtius ***** válasza:
Teljes mértékben anyiszociális vagyok és magamba forduló, és mégis fél sulival megismerkedtem már kilencedikben. Kár aggódni akár akarod akár nem megismernek. Amúgy az eddigi barátaid is meg kellett ismerni.
2013. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!