Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lany akibe bele vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lany akibe bele vagyok esve de O tizenegyedikes en meg kilencedikes vaok, szal kisebb. amugy nallam sokkal nagyobb csajok is jarnanak velem de O mas mivelmindenki oda van erte (fiuk). Nem tom szegyelnee h nalla kisebb vaok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kilencedikben volt olyan fiú osztálytársam aki szintén tizenegyedikessel járt... innentől egyénfüggő. Ha ő olyan, akkor igen, ha nem, nem.
2009. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem lenne ciki, csak gimiben azért más a helyzet, és egy 11-es kis kezdőnek tart egy kilencedikest. meg persze aért is, mert ebben a korban ez a pár év is szokat számít éretség szempontjából. egy ilyenkorú lány szerintem szívesebben ismerkedik idősebekkel, azét is mert egy tizenegyedikes, vagyis 17 éves lányhoz sokszor egy 18 éves is éretlen. De ez eyénfüggő. attól is függ, hogy te milyen vagy és ő milyen. szóval nem emiatt nem fogtok összejönni. Nyugodtan próbálkozatsz, aztán úgy is ki fog alakulni, meglátod, hogy tetszel-e neki.
2009. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez tőle függ nekem is volt nálam idősebb csajom akkor 14 voltam ő meg 16... Meg fordítva is volt, h én voltam 18 a csajom meg 14... szerintem nem gáz egyáltalán nem olyan vészes a korkülönbség.
2009. máj. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:) ez aranyos kérdés. én másfél évvel vagyok idősebb páromnál:) és megvagyunk jól:) és nem szégyell :) és én se őt ^^

párom 16 én nemsokára 18:)

Sok sikert

2009. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!