Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kilencedikes lany vagyok, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilencedikes lany vagyok, es nagyon tetszik egy tizedikes fiu . Hogyan adjam tudtara, anelkul, hogy ciki lenne, vagy hogy azt hidje konnyu veru vagyok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 21:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
44%

De cuki vagy:)

Ismerkedj össze vele, barátkozzatok össze. Esetleg mosolyogj rá, keresd a társaságát.

2011. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
csinald a hulyet es kerj segitseget, majd mondd neki, hogy nagyon aranyos voltal, h segitettel
2011. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
jo , de felek , hogy ha talan nem jovok be neki , akkor hulyen fogom erezni magam a kozos kirandulasokon , bulikon a tarsasagaban .
2011. szept. 23. 21:52
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
tanulj meg helyesen írni
2011. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
miben kerhetem a segitseget?:)
2011. szept. 23. 21:53
 6/31 A kérdező kommentje:
beszeltem mar vele parszor a neten , nagyon kedvesen valszolt , es mondta ,hogy segit a hazikban , mivel a fel osztalyanak o segit . ezenkivul megtudtam , hogy nincs baratnoje . lehet eselyem nala?
2011. szept. 23. 21:55
 7/31 anonim ***** válasza:

"tanulj meg helyesen írni"

Mivan ha nem ékezetes billentyűzete van??-.- gondolkodj ember mielőtt írsz...


Fiú témához: Ha látod, mindig mosolyogj rá, ha ő rádnéz kapd el a fejed, akkor tudni fogja, hogy mi a szitu:D Kérdezz meg tőle valamit pl: Nem találom a büfét megmutatnád hol van? Vagy ilyesmi:)

2011. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
mindenkepp probald meg, ha nem teszed akkor azon fogsz ragodni, h mi lett volna ha megis es az meg rosszabb erzes mint egy lehetseges beeges. Meg ha o segit a fel osztalynak akkor bunko nem lehet es ha megis nemet mond (bar miert is tenne) akkor civilizaltan fog ra reagalni, ugy, h te ne sertodj meg semifelekeppen
2011. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
hat a bufes dolog nem fog menni , mivel nagy es egyertelmuen latszik , hogy hol van .. es nincs ekezetes billentyuzetem , de azon kivul probalok helyesen irni:) koszi
2011. szept. 23. 21:59
 10/31 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet:)

De az még nem jelenti azt, hogy lesz.

2011. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!